SEKSİ METAL

Işıldayan elbiseler bu yazın olmazsa olmazları.Peki nasıl kullanacaksınız?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Haziran 2014
SEKSİ METALGünün Önerisi: Parlak DokularJaz-Age esintili Muhteşem Gatsby, 70'lerin seksapelini ve abartılı şıklığını yansıtan ‘Amerikan Hustle-Düzenbaz' filmleriyle çıkış yapan; Amerikan Moda Tasarımcıları Derneği'nin (CFDA) ödül törenine damga vuran metaller bu yazın olmazsa olmazlarından. Lanvin ve Gucci gibi dev moda evlerinin podyumlarından Rihanna, Naomi Campbell ve Solange Knowles'la birlikte kırmızı halıya taşınan bu trend bugün bizim konuğumuz. Fotoğraf: Mehmet Erzincan Styling: Melis Ağazat
Elbise, Gamze Saraçoğlu


Küpe, Swarovski


Altın bilezik, Saint Laurent


Ayakkabı, Louis Vuitton
Hangi Defilelerde Gördük?
Nasıl giymeli?
Yaklaşan düğün sezonunu düşünürsek bu trend hepimizi mutlu edecek cinsten! Üstelik onları düğünlerdeki şık imajından birkaç hamleyle kurtarmak da mümkün. Parmak arası, belki biraz taşlı bir sandaletle; hafif dalgalı, küçük örgüyle hareketlenen saçlarınızla elbisenizi bohem bir havaya sokmanız ve başka günlerde de değerlendirmeniz mümkün.

Editörün notu: Yaz akşamlarındaki serin havayı da göz önünde bulundurursak, elbisenizin üzerine alacağınız denim ceketinizle daha cool bir görüntü yakalamanız mümkün.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.