SEZON TRENDİ: PELERİN

Sonbahar-kış 2015 trendlerini incelemeye devam ediyoruz. Sırada 'Pelerin' var.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Eylül 2014
SEZON TRENDİ: PELERİN


Soldan sağa; Valentino, Dsquared2, Saint Laurent, Valentino.

Bir yandan ilkbahar-yaz 2015 defileleri devam ededursun, içinde bulunduğumuz sezonu da atlamamak gerek! Yeni sezonda neler giyeceğiz, olmazsa olmaz parçalarımız hangileri olacak? İşte bu sorunun cevabını trendleri tek tek inceleyerek vermeye çalışıyoruz... İşte tam da burada şunu hemen söyleyelim: Bu sene bizi her zaman olduğundan daha renkli ve farklı bir kış bekliyor; ekose desenleri, hayvan ve çizgi film print'leri, 60'lar esintili elbiseler... Hepsine zamanı geldikçe değineceğiz, şimdi sırada pelerin var! Batman'inki kadar cool ve Monica Bellucci'ninki kadar seksi!Solda Elie Saab, sağda Sportmax.
Met Gala'nın en şık isimlerinden biri kuşkusuz Monica Bellucci'ydi. Kırmızı Dolce&Gabbana elbisesiyle Belluci, pelerin trendini önden takip edenlerden. Bu sezon da yine Dolce&Gabbana'da hayvan desenlisi, Elie Saab'ta elegani Saint Laurent'deyse kovboy esintili haliyle çıkıyor karşımıza. Genç, sihirli ve gizemli pelerinler Dsquared2'da 60'ları, Valentino'da krem rengi kaşmirlerde, asil şehirli görünüm vaad ediyor.


Pelerini nasıl kullanacağınıza gelince! Her ne kadar her stile uyumlu bir parça olsa da, bizce biraz daha feminen bir vurguyu tercih edin. Kusursuz kadın imajının altını çizecek parçalarla birleştirerek akılda kalacak bir tarz kovalayın... Ama tarzınız ne olursa olsun bu sezon pelerinsiz kalmayın. 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.