SEZONUN ÖNE ÇIKAN 5 JEAN TRENDİ

Gardırobumuzun en klasik parçası olan jean'ler bu sezon yeni tarzlar ve renklerle güncellendi.

Yıllardır değişmeyen kahve siparişiniz, en sevdiğiniz yemek veya pijama takımınız gibi favori jeaninizi bulduğunuz zaman ayrılması biraz zor oluyor. En sevdiğiniz jean yüksek belli, düz kesim veya kesik paçalı olabilir ama 2022’nin denim trendleri fikrinizi değiştirebilecek güçte. Ara sıra değişiklik yapmak gerekir. Belki de jean konusunda da farklılığa gitmekte fayda vardır. Konfor alanınızdan çıkarak yeni sezonun nostaljik trendleri ve yeni eklentileri ile kendinizi şımartmaya hazır olun. 

Trendleri incelediğimiz zaman yeni sezonda geçmişten günümüze taşınan stiller ile birlikte yeni tarzlar da görüyoruz. Artık modanın vazgeçilmez ve yazılmayan kuralı olan ‘nostalji ilhamı’ jean departmanında da kendini gösteriyor. 2000’li yılların başından düşük bel ve renkli jean gibi beklenmedik trendleri ödünç alan jean trendleri, yeni yılın parti coşkusu ile işlemeli tasarımlarda buluşuyor. Cool ama rahat, şık ama günlük olan jean trendleri, gardırobumuzun favori parçasının ne kadar farklı görünebildiğini kanıtlıyor. 

Tahmin edebileceğiniz gibi sezonun öne çıkan maksimalist teması ile şekillenen Kış 2022 jean trendleri giyim koleksiyonumuzun en klasik parçasını adeta bir şov parçası haline getiriyor. Dergi sayfalarından çıkmış gibi görünmeyi mümkün kılan yeni sezon jean'leri yeniliği her daim kabul etmemiz gerektiğini öğretiyor!

Fotogaleride Kış 2022’nin öne çıkan 5 jean trendini görebilirsiniz…

Etİketler