ŞİMDİ PLAJ ZAMANI

Yaz yaklaştıkça tatil planları hızlanıyor.İşte o planlar için trendy seçenekler.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Mayıs 2014
ŞİMDİ PLAJ ZAMANI
<#text>Kabul ediyoruz, bu sezon hava biraz inatçı davranıyor! Henüz baharın keyfini tam çıkartabilmiş değiliz. Ama sonuçta havalar ısınacak ve tatil planları, hafta sonu deniz kenarı kaçamakları başlayacak...


<#text>


<#text> Bu planlarla beraber, hepimizi aynı telaş saracak: Bikinim yok, yeni bir mayo almalıyım! Yaza kadar sizi ‘plaj trendleri' konusunda bol bol bilgilendireceğiz ama en azından bir ön bilgi vermek istedik, ilham kaynağı olacak birkaç model derledik. Bu modelleri beğendiğiz takdirde, verdiğimiz linklere tıklayarak hemen satın alabileceğinizi de hatırlatmak isteriz...~Sezonun en hip trendi monokroma gönderme yapan, kesim oyunları ile silüeti daha da toparlayan bir seçim.


<#text> OYE, 650 TL


<#text>


<#text> SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN:<#text> http://bit.ly/RBOlHE<#text>~Her ne kadar üçgen bikiniler, straples modellerin tahtını sarsa da yine de yıkamadılar! Boyundan bağlanan bu model, özellikle küçük göğüslüler için ideal.


<#text> SOLİS, 79,90 TL


<#text>


<#text> SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN:<#text> http://bit.ly/1gieuHd<#text>~Farklı modelleri ve kesim oyunlarını sevenler için, hem bikininin üstü hem de altındaki kesim ve bağlama oyunları ile hareket kazanan bir seçim...


<#text> MYSABELLA, 400 TL


<#text>
SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN:
<#text> http://bit.ly/1lrKBD8<#text>~

Ursula Andress'in James Bond kızı olduğu günlerde giydiği ikonik modele gönderme yapan modelin omuz askıları deniz kabukları ile hareketlenmiş.
LILYANDROSE, 405 TL

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN: http://bit.ly/1lrKIP2

<#text>

<#text>~Seçimim klasikten yana ama trendleri de kovalıyorum diyenlere özel, klasik kesimi baskısı ve rengiyle hareketlenen bir model.


<#text> ACHELYA ULUCHAY, 230 TL


<#text>


<#text> SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN:<#text> http://bit.ly/1jcbhZS<#text>~Sırtta çapraz bağlanan askıları, geometrik kumaş oyunları ile hareketlenen tasarımı ile seksi ve trendy bir seçim.


<#text> OYE, 650 TL


<#text>


<#text> SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN: http://bit.ly/1gyHCnP<#text>~Dekolteyi sevenler için ideal kesime sahip bu model beldeki kesim detayı ile kıvrımları da ustaca vurguluyor.


<#text> OYE, 650 TL


<#text>


<#text> SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN: http://bit.ly/1ml08pb

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.