ŞİMDİDEN GİYEBİLECEĞİNİZ 10 SONBAHAR TRENDİ

Havaların soğumasını beklemenize gerek yok!

Yaz henüz bitmedi ve havaların da kısa bir sürede soğuyacağını düşünmüyoruz. Ancak moda evreninin sezonlarına uygun olarak şimdiden Sonbahar 2021 trendlerini görmeye başladık bile. Birçok marka değişen mevsim döngüsü sebebiyle sezonsuz hale gelmiş olabilir ancak pek çok marka hala geleneksel moda sezonlarına sadık kalıyor. Bu nedenle Ağustos geldiğine göre yeni sezon trendleri hakkında konuşmanın tam zamanı. 

Okula veya şehire dönüş olarak adlandırdığımız sonbahar mevsimi aynı zamanda modanın en önemli sezonlarından biri. Nasıl dünya genelinde Ocak ayı yeni yılı ifade ediyorsa, Eylül ayı da moda için yılın başlangıcı sayılıyor. 

Havaların hala sıcak olmasına rağmen gardırobunuzda değişiklikler yapmaya başlayabilirsiniz. Önümüzdeki sezonun en popüler parçaları şimdiden mağazalarda yerini almaya başladı bu nedenle Sonbahar 2021 kapsül gardırobunuzu hazırlamak için gerekli olan bilgileri sizin için bir araya getirdik. Havanın soğumasını beklemeden yeni sezonun popüler trendlerini şimdiden denemeye başlayabilirsiniz!

Fotogaleride Sonbahar 2021’in 10 trendini görebilirsiniz…