SONBAHAR 2018 RENK REHBERİ

Yeni sezonun en popüler renkleri burada!

Sonbahar trendleri kadar renkleri de şaşırtıcı! Pastel ve toprak tonlarının giyildiği Sonbahar sezonu tamamen değişiyor.

Çarpıcı ve göz alıcı renklerin trend olduğu Sonbahar 2018 sezonu çok renkli geçecek… Son dönemlerde sokak stillerini ele geçiren neon trendi, beraberinde birçok canlı renk getiriyor.

Kırmızılar, sarılar, lime yeşilleri gibi yaz renkleri, Sonbahar gardırobunuzda yer ediniyor. Soğuyan havaya ve grileşen gökyüzüne inat capcanlı renkler tasarımların gözdesi oldu. Gittiğiniz her yerde gözlerinizi üzerinize toplayacak renkler, stilinize farklı bir hava katmakla kalmayıp sizi daha özgüvenli yapabilir!Desenlerin başrolde olduğu Sonbahar 2018 sezonunda gökkuşağı renklerinden faydalanabilirsiniz. Pop-Art tablolarını andıran renklerin büyüsüne kapılacaksınız. Yaz stilinizden vazgeçmenize gerek yok! Neden mi? Çünkü Yaz renklerini Sonbahara taşıyoruz! Sonbahar-Kış gardırobumuz hiç bu kadar renkli ve eğlenceli olmamıştı…Fotogaleride renk trendlerini ve ilham alabileceğiniz parçaları inceleyebilirsiniz….