SONBAHAR / KIŞ KLASİĞİ: EKOSELER!

Havalar ısınınca açan çiçekler… Havalar soğuyunca açan ekoseler…

Ekose deseni Sonbahar Kış sezonunun en klasik trendlerinden biri! İngiliz stilinden ilham alan ekoseler, Burberry trençkotları ve atkıları ile büyüyüp her sezon karşımıza çıkan bir trend haline geldi.

Geçtiğimiz sezonlarda oversized blazer ceketler ile sokak modasına hükmeden ekose deseni en son güncellenen canlı renk pantolonlarda modellerin stillerini süslemişti.

Eminiz hepinizin gardırobunda ekoseli parçalar vardır! Kışlıklar ile beraber gardıropların baş köşesine yerleşen bu kareli desenin artık her sezon karşımıza çıkacağına eminiz. Genelde sezonun trendleri arasında yer alan ekoseler, farklı güncellemeleri ile bizi şaşırtmayı başarıyor. Tıpkı sene boyunca mağazalarda görmeye alıştığımız çiçekli desenler gibi, ekoseler de dönem dönem farklı güncellemeleri ile sıkmadan eğlenceli opsiyonlar sunmayı başarıyor. Geçtiğimiz sezonlarda farklı formlara ve neon renklere bürünen ekoseler 2019 Sonbahar Kış sezonunda özüne dönüyor! Ekosenin en klasik halini özleyenleri sevindirecek bu trendi fotogaleride sizin için seçtiğimiz parçalar ile deneyebilirsiniz….