STİL TAMAMLAYICISI BEYSBOL ŞAPKALARI

Babanızın favori aksesuarı!

Retro atletik giyim trendlerinin yükselişinin altını çizerken beysbol şapkalarını atlamamız mümkün değil! ‘Baba Stili’ olmazsa olmazları arasında olan logolu ve yazılı beysbol şapkaları Yaz 2021’in favori aksesuar trendleri arasında. ‘Dad Sneaker’ trendi ve büyükbaba süveterleri maskülen ve rahat stillerin kadın gardırobunda kalıcı bir yer edinmeye başladığını fark etmişsinizdir. İşte beysbol şapkaları da aksesuar tarafında rahat ve kullanışlı bir alternatif haline geliyor. Son yıllarda en çok gördüğümüz şapka trendleri arasında olan bucket şapkaları bu sezon kenara itiyoruz… Çünkü taht beysbol şapkalarının!


80’li ve 90’lı yıllarda hip-hop kültürünün ayrılmaz bir parçası olan beysbol şapkaları, klasik Amerikan baba stili tarzının da vazgeçilmezleri arasında. Kalın çizgili polo yaka tişörtler, kargo şortlar, uzun beyaz çoraplar, kalın tabanlı New Balance sneakerları ve bir beysbol şapkası… Gözünüzün önüne gelen 90’lı yıllar Amerikan televizyon karakterlerinin giydikleri her şey bu sezon trend diyebiliriz. 

Yaz aylarında hemen hemen her stilin tamamlayıcısı olan beysbol şapkaları sadece atletik parçalar ile eşleştirmeniz şart değil. Çiçekli elbiseler, kısa tulumlar veya jean stillerinin tamamlayıcısı olan beysbol şapkaları kıyafetinize ekstra bir coolluk katıyor. Tek bir dokunuş ile stilinizi daha atletik ve havalı hale getiren beysbol şapkaları bu sezonun favorileri arasında. 

Babanızın şapkalarını iade etmenin zamanının geldiğini düşünüyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz beysbol şapkalarını inceleyebilirsiniz…