SOĞUK HAVALARA COOL BOTLAR

Dereceler düşse de tarzından taviz vermeyenlere…

Bu sene sizce de yaz ayları biraz uzun sürmedi mi? Slip elbiseler ve terlikler ile geçen günleri ne kadar çok sevsek de artık havanın bir an önce soğumasını istiyoruz! Neden mi? Çünkü yeni sezon botlarını ve çizmelerini giymek için sabırsızlanıyoruz. Meteorolojide bir dolu bir sıcak rüzgar dalgaları gördüğümüz için şu sıralar geçiş mevsiminin doruklarını yaşıyoruz diyebiliriz. Sabah şort ve tişört modunda gezerken akşama doğru bir sweatshirt veya trençkot havasına geçiliyor. Bu da klasik sonbahar havalarının yaklaştığına işaret! Artık yeni sezon çizme ve bot trendlerini giymeye başlayabiliriz.

Pandemi sebebiyle bu sene yaz kış demeden açık havada geçirmek durumundayız. Tam da bu yüzden kalın kış botlarını ve ‘outdoorsy’ görünümünü benimsemeye hazırız. Yağmur, kar ve çamura rağmen asla stilinden taviz vermeyen kadınlar arasındaysanız yeni sezon trendleri tam size göre! Tırtıklı tabanları ile ‘hiking’ tarzına gönderme yapan botların yanı sıra diz boyu çizmeler ise aradığınız ısıyı ve konforu sunuyor. Rahatlık ile birlikte şıklık seviyesini yükselten çizmeler ve botlar, en sade stilleri bile bir ‘statement’ haline dönüştürüyor. 

Soğuk havalara en ‘cool’ halinizde hazırlanmak istiyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz botları ve çizmeleri görebilirsiniz…