TAKIDA NOSTALJİ: 80’LER & 90’LAR

Maksimalizmin en vintage hali!

Tüm 80’ler ve 90’lar takı rüyalarınız gerçek oldu. Hem de kimin sayesinde? Rihanna’nın tam kendisi! Geçtiğimiz hafta hamileliğini vintage Christian Lacroix ve Chanel mücevherleri ile duyuran Rihanna, tek bir fotoğraf ile vintage takı trendini yeniden canlandırdı. Podyumlarda da gördüğümüz 80’ler ve 90’lar ilhamlı takı tasarımları, Rihanna sayesinde beklediğimizden daha hızlı bir şekilde hayatımıza girdi diyebiliriz. 

Kostüm takılarını andıran 80’ler ve 90’lı yıllar takıları, renkli kristalleri, gold renkleri, maksimalist silüetleri ve tabii ki kat kat zincirlerden oluşuyor. Modanın zamanda yolculuğunun en eğlenceli kısmını oluşturan bu takılar en eğlenceli stil dönemini yankılıyor. Broşlar, sallantılı inciler, taşlar ve rengarenk detaylar ile tüm kıyafetlerinize neşe katmaya gelen retro takı trendi şimdiden en çok arananlar arasında. 

Geçmiş tutkumuz ile çok daha popüler olan vintage stiller, 80’li ve 90’lı yıllar takıları ile tamamlandı! 80’li yılların sonundaki Versace defilelerini ve 90’ların süper modellerinin stillerini anımsatan bu takı trendi Rihanna’nın bile büyük duyurusunun bir parçası olduysa, bizim de gardırobumuzda yer etmeyi hak ediyor diye düşünüyoruz! Yaşasın nostalji tutkusu!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz 80’ler ve 90’lar ilhamlı takıları görebilirsiniz…