TATLI VE NAİF ORGANZELER

Bu mikro trend romantik stillerin baş tacı!

Tatlı ve naif organze tasarımlar sezonun en eğlenceli mikro trendlerinden biri. Transparan detaylı bu tasarımlar, biraz gizemli biraz da çekici. Son aylarda sokak modasında gördüğümüz tül parçalarda balon kollar ve pencere detayları ön plana çıkıyor. Tasarımcıların defilelerinde kullanmaya bayıldığı organze kumaşı, adeta kıyafetlere neşe katıyor. Balerin tütülerini andıran tasarımlar ile bizleri peri masallarının dünyasına götüren organzeler ile sempatik kombinler yapmaya hazır olun. 

Son dönemde yayınlanan Disney filmleri ile kendinizi bir masal prensesi gibi hissetmenizin yolu bu tül tasarımlardan geçiyor. Aslında gece stilinde tercih edilen balon kollu tül elbiseler veya transparan gömlekler gündüz stiline taşınıyor. Şaşırdık mı? Hayır! Çünkü geçtiğimiz sezonlarda da birçok gece stili parçası (kristal işlemeli ayakkabılar gibi…) gündüz stiline taşınmıştı. Şimdi ise sıra rüya gibi tüllerde!

Kot pantolonunuz ile kombinlediğiniz organze bluz veya beyaz sneakerlar ile eşleştirdiğiniz organze detaylı elbiseler ile şaşırtıcı sokak stilleri yaratabilirsiniz. Günlük stilden gece stiline geçiş yapmak için eve gitmenize gerek yok! Romantik ve çocuksu organze stillerini kombinlere uyarlamak çok keyifli! Etrafımız o kadar çok tül ile sarıldı ki fotogaleride sizin için seçtiğimiz parçalar arasında organze bir çanta bile görebileceksiniz!