TREND RADARI: KALIN TABANLI BOTLAR

‘Dad’ sneakerların yerine yeni bir trend geldi!

‘Dad’ sneakerları ile başlayan kalın tabanlı ayakkabı trendi, İlkbahar Yaz 2019 sezonunda ‘turist’ sandaletleri ile devam etmişti.

Önceden çirkin olarak görülen stillerin birden trend olması ile ayakkabı tabanları hiç olmadığı kadar kalın olmaya başladı.

Şimdi ise Sonbahar 2019 sezon ile beraber süren ‘chunky’ taban trendi botlar ile devam ediyor. Zarif ve şık ayakkabıların yanı sıra oldukça oversized görünen bu trend influencerların tarzlarını süslemeye başladı bile. Geçtiğimiz sezon defilelerinde Gucci, Balenciaga ve Prada gibi markalarda gördüğümüz bu ayakkabı stili rock & chic tarzında giyinmeyi sevenleri çok mutlu edecek. Postallarda, yağmur botlarında veya kar botlarında gördüğümüz bu tarz, sadece dağcılık için değil gündelik hayat için de çok uygun! Hem boyunuzu uzatacak hem de konfor sağlayacak bu ayakkabıları önümüzdeki karlı ve yağmurlu günler için deneyebilirsiniz. Hiç olmadığı kadar büyük olan kalın tabanlı botları denemeye hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz modelleri inceleyebilirsiniz….