SÜRPRİZLERLE DOLU: SEZONUN 9 ETEK TRENDİ

Cıvıl cıvıl etekler!

2020 yazının etek trendleri, önceden gördüğümüz stiller ile inovatif silüetleri bir araya getiriyor. Evet… Sıcak havalarda genelde bol kesim elbiselere veya şortlara yöneliyoruz ancak değişik ve çok yönlü tarzlar için etekler en iyi opsiyonlar arasında. Bacakları özgürleştiren ve özgüveni artıran etekler hemen hemen her stile bürünebiliyor. 

Son yıllarda midi boylarda gördüğümüz etek silüetleri 2020 için mini ve maksi olarak ikiye ayrılırken, etek boylarında daha fazla çeşit görüyoruz. Unutulan minilerin yeniden popüler olduğu bu sezonda, retro detaylar da gözümüzden kaçmıyor. Fırfırlar, büzgüler ve piliseler yaz gardırobunuza hareket katarken canlı renkler ve logo detayları ise yeni sezona taze bir bakış açısı getiriyor. 

Karantina stilinde popüler hale gelen rahat ve atletik parçalar, yeni sezonun etek trendlerine de ilham kaynağı oluyor. Tenis kortlarından esinlenen tasarımcılar, atletik ama şık tenis etekleri ile yaz kapsül koleksiyonumuza inovatif bir eklenti yapıyor. Kısacası yaz 2020’nin etek trendleri arasında sizi şaşırtacak sürprizler bulabilirsiniz! Yaz stilinize fark katmak istiyorsanız fotogaleride sezonun 9 etek trendini görebilirsiniz…

Etİketler