YAZIN FAVORİ İKİLİSİ: GÖMLEK VE ŞORT

Bu kombinasyonu çok sevdik!

Her hafta birçok farklı stil ve trend hakkında konuşuyoruz, bazen opsiyonlar sınırsız gibi görünebiliyor! Ancak zamanla değişen moda akımları ile beraber trendler de değişim gösteriyor. Modanın sonsuz döngüsüne rağmen bazı parçalar ise ‘zamansız’ olarak adlandırdığımız kategoride yer alıyor. Değişen tarzlara ve sezonlara karşı gardıroplarımızın vazgeçilmezleri arasında olan stiller zamana karşı dimdik ayakta duruyor. Bazen geçirdiğimiz belirsiz dönemlerde en kalıcı ve güvenilir seçeneklere yönelmek kendimizi daha iyi hissettirebilir. Bu nedenle biz de şort ve gömlek ikilisini seçiyoruz! 


Oldukça zamansız bir seçim olan gömlek ve şort eşleştirmesi, sadece vazgeçilmez bir klasik değil aynı zamanda son dönemlerde sosyal medyada ve defilelerde en çok gördüğümüz kombinasyonlardan biri. Özellikle şortlu takımların yükselişi ile beraber spot ışıkları altına geçen gömlek ve şort stilleri, Yaz sezonu için en kullanışlı ve şık seçimlerden biri. Genelde keten ve koton kumaşlarda gördüğümüz şort ve gömlek stilleri, bu sezon satenler, renkli deriler ve uçuş uçuş ipeklerde görülüyor. Her Yaz sezonu karşımıza çıkan gömlek ve şort ikilisini sade tarzlarda veya yeni sezon güncellemeleri ile deneyebilirsiniz.


Mini şortlar ile beraber uzun bermuda silüetlerinde gördüğümüz şort modellerini desenli veya utility form gömlekler ile eşleştirebilirsiniz. Tamamen zamansız bir tarz arayışındaysanız, bejler, kahverengiler ve beyazları öneriyoruz. Ancak stilinizde deneysel olmaya açıksanız neonları ve canlı renkte desenleri de gardırobunuza ekleyebilirsiniz. Elimizde bu kadar zaman varken yaz gardırobumuzu gözden geçirmek için daha iyi bir durum düşünemiyoruz! Üstelik şort-gömlek stillerine şimdiden gardırobunuza ekleyerek Zoom toplantılarınızın veya görüntülü konuşma partilerinin en tarz ismi olabilirsiniz. 


Fotogaleride sizin için seçtiğimiz şort ve gömlek eşleştirmelerini görebilirsiniz…