YAZIN HABERCİSİ 20 BEYAZ ELBİSE

Bu sezon sadelik trend!

Modanın en bilindik kurallarından biri: "Her kadının gardırobunda küçük siyah bir elbisesi olmalı." 2020 yazında bu kural ‘küçük beyaz elbiseler’ için de geçerli! En az siyah elbiseler kadar kullanışlı ve değişken olan beyaz elbiseler bu sezonun favori modelleri arasında. İşlemeli, dantel veya gömlek modelleri ile dikkat çeken beyaz elbiseleri farklı aksesuarlar ve ayakkabılar ile bambaşka hale getirebilirsiniz. İster renkli ister metalik parçalar ile stilize edebileceğiniz beyaz elbiseler sıcak havalar için en iyi opsiyonlar arasında. 


Doğru aksesuarlar ile eşleştirildiği zaman her duruma ve etkinliğe uyum sağlayan beyazlar, 2020’nin en ‘cool’ trendlerinden biri. Mini, midi veya maksi silüetleri ile tarzınıza uydurabileceğiniz beyaz elbiseler sade ama şık bir seçim. Adeta boş bir tuval olarak görebileceğiniz beyaz elbiseleri dilediğiniz tarzda şekillendirebilirsiniz. 


Yaz 2020 defilelerinde ve sokak modasında sıkla gördüğümüz beyaz elbiseleri gardırobunuza eklemek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…