YILBAŞI SÜSLERİNİ KISKANDIRACAK KAZAKLAR

Yeni yıl kutlamaları kazaklarınızdan başlasın!

Yılbaşı temalı filmlerde veya ünlülerin Instagram sayfalarında ‘Ugly Christmas Sweater’ konseptini gördüğünüze eminiz! Noel Baba figürleri, ışıklar, süsler veya Rudolf ile kaplı olan Noel kazaklarına bu sezon biraz fark katmak istiyoruz. Bu ‘çirkin’ olarak adlandırılan kazaklar itiraf edelim ki çok sevimli ve çok eğlenceli… Ancak günlük hayatta kullanmak için biraz fazla. Bu nedenle biz de ‘Ugly Christmas Sweater’ trendinin süslü ve payetli unsurlarını alıp ironik parçalarını geride bırakıyoruz. Kutlama sezonuna pek de festival modunda girmediğimiz bu günlerde, modumuzu yükseltmek için bir takım şeylere ihtiyacımız var. Bunlardan biri de yılbaşı süslerini kıskandıracak kazaklar!

Noel filmleri ve sıcak çikolatalar ile yılbaşı ruhuna girmeye çalışırken, sizi festival havasına sokacak kazakları hayatınıza almalısınız. Eğlenceli semboller, pullar, payetler, simler ve işlemeler ile kaplı kazaklar çirkin Noel kazaklarının en şık alternatifi diyebiliriz. Kış tatil dönemi bittiğinde rafa kaldırmanız gereken Noel babalı ve ışıklı kazaklar, temalı partiler için kullanışlı olabilir ancak günlük stilde pek de olasılığı yok gibi. Rafa kaldırmanız gerekmeyen süslü kazakları ise havalar ısınana kadar tekrar tekrar giyebilirsiniz. 

Pijama, terlik, televizyon modunda geçecek gibi görünen yılbaşı stilinize fark katmak isterseniz fotogaleride sizin için seçtiğimiz işlemeli ve payetli kazakları inceleyebilirsiniz…