ANGELINA JOLIE İLE ANNE OLMAK ÜZERİNE

Haziran-2014 sayımızda yer alan Angelina Jolie röportajından ailesi hakkında...

Dünyanın en ilgi çeken on kadınından biri. Sadece oyunculuğuyla değil ailesi, eşi ve yaptığı hayır işleriyle de adından söz ettiriyor. Son olarak ülkemizde de gösterime gelen Malefiz'le gündeme geldi. Haziran sayımızın kapağına konuk ettiğimiz Angelina Jolie röportajından çocukları ve birlikteliği üzerine bir kesit! Devamı ise ELLE Haziran Özel Yeşil Sayı'da! Yeşil sayımız bayilerin yanı sıra, tablet versiyonuyla App Store ve Google Play'de!

Çocuklarınız büyüyor. Artık ne yaptığınızın ve ne kadar ünlü olduğunuzun farkındalar mı?
Filmler çekiyoruz. Babalarının aynı zamanda mobilyalar ve evler yaptığını, annelerinin BM seyahatlerine çıktığını biliyorlar. Ve bunlar hakkında da çokça konuşuyorlar. Bizim komik yönlerimizi de görüyorlar, spor yaptığımızı da...

Çocuklar herkesin onlara bakmasını ve görüntülemek istemesini nasıl karşılıyor?
Biz onları bu konuda strese sokmamaya özen gösteriyoruz. Bir fotoğrafçı gördüğümüzde “sadece bir kare çekecek; bize bir zararı yok, çok saçma, biliyoruz” diyoruz.

Altı çocukla nasıl idare ediyor, dışarıdayken hepsini bir arada nasıl tutuyorsunuz?
O yüzden altıda durduk. Hepsine tek tek ne kadar çok vakit ayırmamız, tek tek ilgilenmemiz gerektiğini biliyoruz. Çocuklarım çok şanslı, evde onlarla ilgilenen iki kişi, hem anne ve hem babaları var. Annem bizi tek başına büyüttü, her şeyimiz oydu, her sorumuzun cevabını o bulmalıydı. Brad ve ben zamanımızı çocuklara göre ayarlıyoruz. Ben yokken evde mutlaka o var veya tam tersi. Ve her akşam mutlaka birlikte vakit geçiriyoruz. Hepsiyle tek tek ilgileniyor, konuşuyoruz.

Etİketler