ANGELINA JOLIE İLE ANNE OLMAK ÜZERİNE

Haziran-2014 sayımızda yer alan Angelina Jolie röportajından ailesi hakkında...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Mart 2015
ANGELINA JOLIE İLE ANNE OLMAK ÜZERİNE
Dünyanın en ilgi çeken on kadınından biri. Sadece oyunculuğuyla değil ailesi, eşi ve yaptığı hayır işleriyle de adından söz ettiriyor. Son olarak ülkemizde de gösterime gelen Malefiz'le gündeme geldi. Haziran sayımızın kapağına konuk ettiğimiz Angelina Jolie röportajından çocukları ve birlikteliği üzerine bir kesit! Devamı ise ELLE Haziran Özel Yeşil Sayı'da! Yeşil sayımız bayilerin yanı sıra, tablet versiyonuyla App Store ve Google Play'de!





Çocuklarınız büyüyor. Artık ne yaptığınızın ve ne kadar ünlü olduğunuzun farkındalar mı?


Filmler çekiyoruz. Babalarının aynı zamanda mobilyalar ve evler yaptığını, annelerinin BM seyahatlerine çıktığını biliyorlar. Ve bunlar hakkında da çokça konuşuyorlar. Bizim komik yönlerimizi de görüyorlar, spor yaptığımızı da...





Çocuklar herkesin onlara bakmasını ve görüntülemek istemesini nasıl karşılıyor?


Biz onları bu konuda strese sokmamaya özen gösteriyoruz. Bir fotoğrafçı gördüğümüzde “sadece bir kare çekecek; bize bir zararı yok, çok saçma, biliyoruz” diyoruz.





Altı çocukla nasıl idare ediyor, dışarıdayken hepsini bir arada nasıl tutuyorsunuz?


O yüzden altıda durduk. Hepsine tek tek ne kadar çok vakit ayırmamız, tek tek ilgilenmemiz gerektiğini biliyoruz. Çocuklarım çok şanslı, evde onlarla ilgilenen iki kişi, hem anne ve hem babaları var. Annem bizi tek başına büyüttü, her şeyimiz oydu, her sorumuzun cevabını o bulmalıydı. Brad ve ben zamanımızı çocuklara göre ayarlıyoruz. Ben yokken evde mutlaka o var veya tam tersi. Ve her akşam mutlaka birlikte vakit geçiriyoruz. Hepsiyle tek tek ilgileniyor, konuşuyoruz.~ Brad'le sekiz yıldır birliktesiniz. İlişkiniz zaman içinde değişti mi?


Çok komik, bu soruyu kendime hiç sormadım. Şu anda siz sorduğunuz için düşüneceğim (gülüyor). Nasıl hissediyorum acaba? Brad cevabımı çok merak ediyordur (çayından bir yudum alıp çok kısa düşünüyor). Biz... bir aileyiz. Bir insanla ilk tanıştığınızda farklıdır; iki ayrı bireysinizdir. Birbirinize ilham olursunuz, birbirinizin sınırlarını zorlarsınız. Birbirinizi tamamlar ve hatta bazen tatlı tatlı deli edersiniz. Brad ve ben hayatta yapmak, yaşamak, çocuklarımıza aktarmak istediklerimiz ve inandıklarımız konusunda aynı noktada buluşuyoruz. Ve bunca yılın sonucunda ortak bir tarihimiz, yaşanmışlıklarımız var. Bir insanla bu kadar çok paylaşımınız olduğunda aranızda gerçek ve derin bir dostluk da doğuyor. Bu çok rahatlatıcı, hayatınızı kolaylaştıran bir durum. Ve pek çok şeyi birlikte aşmış olmaktan kaynaklanan kocaman bir sevgi de var. Bu, ilişkinizin mükemmel olduğu anlamına gelmiyor, kimse mükemmel değil. Birbirimizle çok konuşuyor ve birbirimizi çok kolluyoruz. İkimiz de diğerini kendimizden önce tutuyoruz. Ve ailemizi de. Bu, yıllar geçtikçe iyice güçlendi.





Çocuklarınız düğün planlarınız konusunda istekliler mi?


Çocuklara “evlenmemizi mi istiyorsunuz yoksa derdiniz düğün pastası mı?” diye sık sık soruyoruz (gülüyor). Çok tuhaf, bu bir nevi sekizimizin evliliği. Galiba çocuklar bunu kalıcı bir bağ olarak gördükleri için daha rahat ve güvende hissedecekler. Evliliğin ne anlama geldiğini, ne demek olduğunu biliyor ve anlıyorlar. Ve anne ve babanın evlenmesi fikri çok hoşlarına gidiyor.





Bu güzel röportajın tamamı ELLE Haziran özel yeşil sayımızda!





röportaj: MAGGIE BULLOCK
çeviri : SUZAN YURDACAN
fotoğraflar: HEDI SLIMANE 
Kreatif Direktör: JOE ZEE

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.