KAPAK ÇEKİMİ KAMERA ARKASI

Dopdolu, eğlenceli ve seksi Şubat sayımızın kapak kızıyla tanışın.ELLE kızları olarak, size ulaşacak her sayıyı aşk ile hazırlıyoruz tabii ki ama bu sayımız bizim için bir başkaydı! Her şeyden önce sizlerle olan 15 yıllık birlikteliğimizi kutlamak istedik. Bu nedenle Yayın Direktörümüz Işın Görmüş ve Kreatif Direktörümüz Ali Murat Yılmaz yönetiminde dergimizin ebadını, grafik tasarımını ve tabii ki içeriğini güncelledik. Karşınıza her zamankinden daha genç, dinamik, dolu dolu ve güncellenmiş bir yorumla çıkmak istedik. Yenilenen halimizin enerjisini yansıtacak bir kapak düşündük aynı zamanda...

Medcezir dizisinde oyunculuğunu bambaşka bir çizgiye taşıyan, erkekleri kendine, kadınlarıysa stiline aşık eden Serenay Sarıkaya'yı konuk etmeye karar verdik kapağımıza... Eh işin içinde bu kadar ‘aşk' olunca ‘aşk dolu' şubat sayımıza ondan daha iyi bir isim olabilir miydi?

"Büyüdüm, çocukluktan genç kadınlığa geçen yola girdim. Yüz hatlarım ve bedenim oturmaya başladı. Dizide çok istediğim bir karakteri oynuyorum. Önümdeki basamakları yavaş yavaş tırmanıyorum. Ne şanslıyım ki, yoluma hep güzellikler çıkıyor. Tüm bunlar beni çok motive ediyor. Ve evet, kendimi çok çok iyi hissediyorum!"