2022 CANNES FİLM FESTİVALİ’NİN BÜYÜLEYİCİ MÜCEVHERLERİ

Gerçek kırmızı halı ışıltısı…

Cannes Film Festivali kırmızı halısında yürüyorsanız, ışıltılı mücevherlere ihtiyacınız var demektir. 2022 Cannes Film Festivali’nde de yıldızlar, couture elbiselerini göz kamaştırıcı değerli taşlarla donattı.

Bu yılki festivalde Trophée Chopard ödülünün (Chopard Ödülleri) vaftiz annesi Julia Roberts'a bakalım… Armageddon Time galasına katılan Roberts, siyah elbisesine efsanevi gülümsemesi kadar göz kamaştırıcı bir kolye ile biraz heyecan kattı. Chopard'ın yeni "Red Carpet" koleksiyonundan Fairmined sertifikalı ve 100 karattan fazla ağırlıkta olağanüstü merkezi sarı elmasa sahip bir kolye taktı.

Filmin yıldızı Anne Hathaway, Armani Privé elbisesini Bulgari'den türünün tek örneği muhteşem bir kolyeyle eşleştirdi. Bulgari'nin henüz piyasaya sürülmemiş yeni yüksek mücevher koleksiyonu Eden'den “Mediterranean Reverie” kolye, nadir bulunan 107,15 karatlık yastık kesimli Sri Lanka safirinden oluşuyor.

Viola Davis, Alexander McQueen elbisesini, safir ve pırlantalarla döşeli 35 ayar sarı berilden oluşan Boucheron yüzükle eşleştirdi. Ayrıca Boucheron'un yakında çıkacak olan ametistleri, sarı ve turuncu safirleri ve turuncu, pembe ve mor taşları içeren yüksek mücevher koleksiyonundan muhteşem “Fleur de Paradis” saç mücevherini de taktı.

Cannes jüri üyesi Deepika Padukone, kırmızı bir elbise ve uyumlu dudak ile göz kamaştırdı. Görünümünü, Cartier imzalı ışıltılı 18 ayar beyaz altın ve pırlantalı yüksek mücevher kolye ile eşleştirdi.

Julianne Moore, bu yılki açılış töreninde siyah elbisesine göz kamaştırıcı Bulgari mücevherleri ekledi. Tribute to Paris (Paris'e Saygı) kolyesi, platin üzerine yerleştirilmiş elmaslar ve zümrütlerle çevrili, Kolombiyalı kabaşon kesimli 35,53 karat zümrüt içeriyor.

No Time To Die yıldızı Lashana Lynch, bu yılki Cannes Film Festivali'nin resmi mücevher ortağı Chopard'ın göz kamaştırıcı zümrüt ve elmas çiçek tasarımlı küpeleriyle kırmızı halıya çıktı.

Cindy Bruna, Chaumet'in kürek kemiklerinin arasına düşen bir gün batımı rengi Padparadscha safiriyle ayarlanan, dönüştürülebilir beyaz ve pembe altın kolyesiyle parladı. Birbirine uyumlu küpelerle görünümünü tamamladı.


Kırmızı halı, Fransız Rivierası'nın göz alıcı manzarasına yakışır şekilde; göz alıcı pırlantalar, zümrütler ve yakutlarla en büyüleyici şekilde süslendi. Gelin, festivaldeki en göz kamaştırıcı mücevherleri keşfedelim.