BEYONCE VE BLUE IVY GÖZ KAMAŞTIRDI

Ünlü anne kız, Wearable Art Galasında tüm gözleri üzerlerine topladılar…

Beyonce ve kızı Blue Ivy, geçtiğimiz Pazar gecesi Los Angeles’ta Alexandria Balo Salonlarında gerçekleşen İkinci Wearable Art Galasaına benzer elbiseler ile katıldılar.

‘WACO’dan Wakanda’ya’ teması ile geceye katılan herkes Black Panther filminden etkilenen kıyafetler ile giriş yaptılar.A post shared by Beyoncé (@beyonce) on


Galada yardımseverliği için onore edilen Beyonce’ye kayınvalidesi Gloria Carter da katıldı. Annesi Tina Knowles Lawson ve üvey babası Richard Lawson tarafından üstlenilen etkinlik adeta bir yıldız geçidiydi. Beyonce geceye eşi Jay Z, kardeşi Solange ve kızı Blue Ivy ile katıldı.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on


Spot ışıklarını annesinden çalan Blue Ivy, göz alıcı bir altın işlemeli elbise ve altın peruk giyerken, Beyonce ise uzun kuyruklu bir tuvalet tercih etti.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on


Gece ilerlerken kıyafetini değiştiren Beyonce, ödülünü alırken annesi tarafından duygusal bir konuşma ile takdim edildi. Ağlamamak için kendini zor tutan ünlü şarkıcı, “Oldukça dolu, şanslı ve kutsal hissediyorum. Bu büyük bir ayrıcalık ve aynı zamanda büyük bir sorumluluk,” diye konuştu. Michelle Obama’nın Beyonce’ye adadığı bir video mesajın gösterildiği Wearable Art Galası ünlü şarkıcı için unutulmaz bir gece oldu..