BİR ZAMANLAR HOLLYWOOD'DA FİLMİNİN GALASINDA DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino tam 25 yıl sonra yeni filmi Bir Zamanlar Hollywood’da için kamera arkasına geçti. Filmin dün geceki gösteriminde kırmızı halı tam anlamıyla yıldızlar geçidiydi!

Filmin Los Angeles gösterimine endüstrisinin en büyük yıldızlarının katıldığı gecede, 29 yaşındaki ünlü oyuncu Chanel imzalı büyüleyici elbisesiyle kırmızı halıda melek gibi süzüldü. Derin V yakalı, bishop tarz kollu ve belinde kurdele detaylı elbisesini sallantılı küpeler ve altın zincirli çantası ile tamamladı.

Margot Robbie'nin markanın uzun zamandır yüzü olduğu düşünüldüğünde kırmızı halı için Chanel'i seçmesi pek de şaşırtıcı değil. Ancak bu elbise, 1970'lerde Lauren Hutton tarzıyla uyumlu olması için özel olarak seçildi. Bu dönem, Tarantino imzalı yeni filmin dönemiyle ve Margot'ın canlandırdığı Sharon Tate karakterinin yaşamı ve ölümüyle (1969) örtüşüyor. Bu elbiseyi uzun süre hafızamızdan silemeyeceğiz!

Tarantino'nun yönetmenliğini yaptığı filmin ilk gösterimi Cannes film festivalinde yapılmıştı. 72. Cannes Film Festivali’nde gerçekleşen filmin ilk gösteriminde film, seyirciler tarafından 6 dakika boyunca ayakta alkışlandı. Film, Manson Ailesi Cinayetleri'ni eşsiz bir bakış açısıyla anlatıyor ve "karşıt kültürün yükselişte olduğu, hippi dönemini ve yeni Hollywood'un yükseliş döneminde" geçiyor.

 Brad Pitt ve Leonarda DiCaprio da filmin kırmızı halısında boy gösteren isimler arasındaydı. Takım elbiselerinin içinde oldukça şık gözüken ünlü aktörler yine seksi bakışlarıyla bizleri eritmeyi başardılar!

Britney Spears, erkek arkadaşı Sam Asghari ile 2 senedir birlikte. Pazartesi günü düzenlenen kırmızı halı, mutlu çiftin birlikte katıldığı ilk film gösterimi.