GRAMMY ÖDÜLLERİ BEYAZ GÜLLERE BÜRÜNÜYOR

Golden Globe Ödüllerinde Time’s Up kampanyasına siyah elbiseleri ile destek olan ünlüler bu sefer beyaz güller ile karşımıza çıkacak.

Grammy Ödüllerinde her yerde beyaz güller göreceksiniz! Golden Globe Ödül Törenine siyah elbiseleri ile katılan ünlüler bu sefer de desteklerini beyaz güller ile gösterecek.

 Kelly Clarkson, Dua Lipa, Rita Ora ve Halsey gibi ünlüler Kadın Yürüyüşünde etkileyici konuşmalar vermişlerdi ve Pazar akşamı Grammy’lerde de desteklerini göstereceklerini söylediler.

 Gülün sembolize ettiği direniş, Time’s Up hareketine uygun olduğu için seçildi. Roc Nation ve Interscope yöneticileri Meg Harkins ve Karen Rait, Golden Globe Töreninde planlanmış bir protesto olmadığını ve siyah elbise hareketinin doğal olarak geliştiğini fark ettikten sonra bu gül fikrini buldu. “Şunu belirtmemiz gerekiyor ki, eğer insanlar iş yerlerinde ayrımcılığa maruz kalıyorsa ve kendilerini güvende hissetmiyorlarsa arkalarında olan ve onlara destek olan insanlar var,” diyen Harkins, gül protestosunun anlamını Billboard’a açıkladı. .