IVANKA'NIN STİL GÜNCESİ

Babası hayatının en büyük rolüne adım atarken Ivanka'yı yakın takibe alıyoruz.

Hande Öztürk HANDE ÖZTÜRK 20 Ocak 2017
IVANKA'NIN STİL GÜNCESİ Elle Arşiv
<#text>Ivanka Marie Trump 35 yaşında. Donald Trump'ın, Ivana Trump'la olan evliliğinde ortanca çocuk olan Ivanka'nın Donald ve Eric adlı iki erkek kardeşi var. O 9 yaşındayken ebeveynleri boşanıyor. Çok iyi Fransızca da konuşuyor.


<#text>


<#text> Eğitim hayatına New York'taki Chapin School'da başlayıp Connecticut'taki Choate Rosemary adlı yatılı okulda devam ediyor. Üniversite konusunda da seçimini Georgetown'dan yana kullandıktan sonra, Wharton Business School'da okuyarak okul sayfasını kapatıyor.


<#text>


<#text> Şimdi gördüğünüz kendi markalarını yaratmış iş kadınına dönüşmeden önce 16 yaşında o da, modelliğe adım atıyor. Seventeen dergisine kapak oluyor. Hatta Versace ve Tommy Hilfiger'ın da aralarında olduğu birçok önemli kampanya ve defilede de yer alıyor. Şaşırtıcı değil mi?


<#text>


<#text> Aile işlerine dahil olması 23 yaşındayken başlıyor, iki yıl sonra da kendi takı ve hazır giyim markasını kuruyor. Ancak markasıyla ilgili çalıntı tasarım iddialarıyla uzun süre uğraşmak zorunda kalıyor olsa da ailesinden tamamen koptuğu hiçbir anı yok. Zira bu süreçte de, babasının televizyon şovunda jüri olmaya başlıyor! Sonrasında onu çıkardığı kitaplar da izliyor..


<#text>


<#text> Uzun süreli ilişkilerin kadını olan Ivanka evleneceği erkekle de 23 yaşında tanışıyor. Şimdiki eşi olan ve birlikte üç çocukları bulunan Jared Kushner'ın ailesi bu aşka karşı çıktığı için 2008'de ayrılsalar da; 2009 da evleniyorlar.


<#text>


<#text> Amerika'nın yeni başkanı koltuğuna babasının oturmasıyla birlikte, kendi markası ve Trump şirketlerindeki görevinden de çekiliyor. Zira başkanın kızının, gücü ve pozisyonunu para kazanmak için kullanmasına çok tepki gösterenler onu pek rahat bırakmıyor. Ayrıca Manhattan'da ailesiyle yaşayan Ivanka yavaş yavaş, Washington'a taşınma hazırlıkları yapıyor.


<#text>


<#text> Tabii söz konusu stili olduğunda Ivanka'nın birden fazla karakteri olduğu ortaya çıkıyor: İş kadını Ivanka, cemiyet üyesi Ivanka, Amerikan Başkanı'nın kızı Ivanka ve anne Ivanka.


<#text>


<#text> Büyük desenler ve baskılar, çiçek desenleri, ten rengi ve kırmızı, daimi favorilerinden. Ancak klasik, yani 'tam Ivanka'nın tarzı' diyebileceğimiz belli bir tarzı yok. En güncel trendlerden saten, kadife veya transparanlar içinde oldukça derin yırtmaçlı veya mini modellerle de görülüyor; son derece mazbut ve tamamen iş dünyasından biriymiş havasını yaratan görünümlerle de.


<#text>


<#text> Moda konusunda bir korkusu yok gibi, zira şimdiye kadar her trendi ve dönemin gözde giyim tarzını defalarca kullanmaktan çekinmemiş. Kullanmayacağı bir desen veya renk de olmadığını düşünüyoruz, çünkü yıllardır göz önünde olan genç kadın zaten binlerce farklı kombinle fotoğraf vermiş bile.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.