KATY PERRY’NİN HAYATINIZI AYDINLATACAK MET GALA STİLİ

Bu konuda çok ciddiyiz!

Katy Perry Met Gala stili ile hayatınızı aydınlatacak… Gerçekten! Neden mi? Çünkü ünlü şarkıcı 2019 Met Galasına üç katlı bir avize olarak katıldı. Moschino tarafından tasarlanan bu ilginç elbise, gecenin ‘Abartı: Moda Üzerine Notlar’ temasına oldukça uygundu. 

Katy Perry 2019 Met Galasında (Getty Images)

Met Galanın pembe halısında tek başına yürüyen Perry, nişanlısı Orlandı Bloom ile katılsaydı bu onların ilk kırmızı halı etkinliği olacaktı. Ancak tek başına bile ‘statement’ yapmayı başaran Katy Perry, bize Güzel ve Çirkin masalındaki ‘Lumiere’ karakterini hatırlattı!


Jeremy Scott tarafından tasarlanan taşlı ve gümüş elbise, Perry’nin görüntüsünü gerçekten de sıra dışı yapmayı başardı. Üç katlı avize elbisesini benzer bir baş aksesuarı ile tamamlayan ünlü şarkıcı, sarı peruğu ve taşlı topuklu loafer ayakkabıları ile gerçekten de kristal trendinde yeni zirvelere taşındı. Elbisenin içinde 18 çelik parça ve iki ampül bataryası olduğunu söyleyen Scott, bu tasarımın yapım aşamasının altı hafta sürdüğünü belirtti. Binlerce Swarovski kristali ile bezenen bu elbise gerçekten de geceyi aydınlatmayı başardı!