MTV ÖDÜLLERİNDEN ÇARPICI KARELER

Tüm kırmızı halı görüntüleri ve ödülün sahibi olan ünlüler haberimizde!Dün gece gerçekleşen MTV Video Music Awards – VMO (Video Müzik Ödülleri) yine ödüller kadar çok konuşulacak sahne şovlarına ve kırmızı halı görüntülerine sahne oldu... 
Amerika'da 1984'ten bu yana yılın en iyi müzik video'larını ödüllendirmek için düzenlenen ve 31.si düzenlenen gecede en dikkat çeken isim şüphesiz Beyonce'ydi. Güzel şarkıcı sadece üç dalda kazandığı ödülle değil, tamamı kristal taşlarla bezeli sahne kostümüyle de dikkat çekti. Birlikte çıktıkları turneye rağmen ayrılacakları söylentileri son bulmayan eşi Jay-Z'yle birlikte sergilediği mutlu tabloysa gecenin unutulmazlarındandı. İkilinin sahnede yalnız olduklarını da sanmayın! Kızları Blue Ivy de onlara eşlik etti. 

Ve tabii Kardashian'lar! Hergün yeni bir ferdi daha aramıza katılan bu ailenin olmadığı bir ödül töreni hayal edemiyoruz. Kardeşleri Kendall ve Kylie Jenner'le geceye katılan Kim Kardashian, Taylor Swift, Miley Cyrus ve merak ettiğiniz diğer tüm ÜNLÜLERİN KIRMIZI HALI GÖRÜNTÜLERİ İÇİN GALERİMİZİ ZİYARET EDİN!

İşte gecenin kazananları:
Yılın video'su – Miley Cyrus / Wrecking Ball
En iyi hip-hop video'su – Drake&Majid Jordan / Hold On
En iyi kadın sanatçı video'su – Katy Perry&Juicy J. / Dark Horse
En iyi erkek sanatçı video'su - Ed Sheeran / Sing
İzlenmesi gereken en iyi şarkıcı – Fifth Harmony / Miss Movin' On
En iyi birliktelik – Beyonce&Jay-Z / Drunk in Love
Sosyal mesaj veren en iyi video – Beyonce / Pretty Hurts
En iyi sinematografi - Beyonce / Pretty Hurts