MY POLICEMAN FİLMİNİN GALASI GERÇEKLEŞTİ

Emma Corrin ve Harry Styles’tan unutulmayacak stil anları…

Buse Saray BUSE SARAY 12 Eylül 2022
MY POLICEMAN FİLMİNİN GALASI GERÇEKLEŞTİ

My Policeman'in merakla beklenen galası, Toronto Film Festivali’ne damgasını vurdu. Emma Corrin, Harry Styles ve David Dawson, Pazar günü galada kusursuz tarzlarını sergilediler.Yüksek kesimli bodysuit, ince çorap, siyah stilettolar ve uzun havalı bir pelerin içinde dışarı çıktığında, Corrin'in dudak uçuklatan Miu Miu görünümüne duygusal olarak hazır değildik. Aktrisin stiline, sarı peri kesim saçı, yanardöner yeşil göz farı ve sağ yanağında tek bir siyah güzellik noktası eşlik etti. Corrin'in stilini genellikle yardımcı yıldızlarını da giydiren Harry Lambert yapıyor.Sansasyonel giyimiyle tanınan Harry Styles, ton-sür-ton yeşil bir Gucci görünüm tercih etti. Açık yeşil bir pantolonla çiçek detaylı koyu yeşil bir blazer ceket tercih eden Styles'ın gösterişli stiline yine yeşil çantası eşlik etti.
Corrin ve Styles'a, siyah bir takım elbise içinde zarif bir siluetle 40 yaşındaki rol paylaştıkları yıldız David Dawson katıldı.
Filmin prodüksiyonu geçen Nisan ayında Brighton'da başladı, 21 Ekim'de sinemalarda ve 4 Kasım'da Prime Video'da gösterime girecek.

Günün erken saatlerinde bir basın toplantısında film hakkında konuşan Harry, izleyicilere şunları söyledi: “Benim için hikayenin bu kadar yıkıcı olmasının nedeni, nihayetinde tüm hikayenin boşa harcanan zamanla ilgili olması... Bence en çok boşa geçen zaman yıkıcı bir şeydir çünkü kontrol edemediğimiz tek şey bu…”


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.