OSCAR TÖRENİNE GERİ SAYARKEN…

Gelin hep birlikte yakın geçmişin en şıklarını hatırlayalım.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mart 2014
OSCAR TÖRENİNE GERİ SAYARKEN…
Oscar törenine saatler kaldı! Merak ettiğimiz ve cevabını yarın sabaha karşı alacağımız o kadar çok soru var ki: Ödüllerin kimlere gideceği, kimlerin geceye katılacağı, Jennifer Lawrence gibi tatlı ‘kaza' lara maruz kalanların olup olmayacağı (solda) ve tabii kırmızı halı!

Bu sene diğer ödül törenlerinde kırmızı halıdan beklediğimizi bulamayınca gözümüzü Oscar törenine çevirdiğimizi daha önce de belirtmiştik. Tabii hal böyle olunca beklentimizin de yükselmesi normal. İçinde bulunduğumuz moda haftaları çerçevesinde koleksiyonları eleştirmeye çok açık olduğumuz düşünülürse pazar günü saç, makyaj, kıyafetler ve takılar bizden çok çekecekler! Biz Oscar öncesi tüm elle.com.tr editörleri olarak hep birlikte ekran başında olup an be an gelişmeleri size hem burdan hem de sosyal medya hesaplarımızdan ileteceğiz. Ama öncesinde geçmişteki en güzel ve en rüküş elbiseler, bu yıl kırmızı halıda görmek istediğimiz elbiseler, saçlar ve makyajları size aktarıp bu heyecanı hep birlikte yaşamak için elimizden geleni yapacağız.

Şimdi sizi, Oscar töreninde kırmızı halıda en şık kıyafetleri görmek için elele verip yakın geçmişin en güzel Oscar kıyafetlerine bakmaya davet ediyoruz ve evrene pozitif mesajlar iletiyoruz: Lütfen herkes Oscar'a gereken önemi versin, gözlerimiz bayram etsin!

Gülşah Öztürk

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.