ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

RÜYA ÇİFT AMAL VE GEORGE CLOONEY KIRMIZI HALIDA

Clooney’ler bir kez daha hayran bıraktı!

George Clooney ve eşi Amal Clooney, yönetmenin son projesi The Tender Bar'ın galası için 2021 BFI Londra Film Festivali'nde kırmızı halıda göründü. El ele gülümseyen çift, gecede herkesi kendine bir kez daha hayran bıraktı. Amal'ın ayakkabısı elbisesinin eteğine takıldığında, George hemen yardımına koştu. Ardından Clooney'ler de tatlı bir öpücükle kucaklaşırken yakalandı ve alınları buluştuğunda birbirlerine gülümsediler.


Zarif iş kıyafeti söz konusu olduğunda Amal Clooney, dünyaca ünlüdür. Ancak çok sık görünmese de kırmızı halı stili de onun yeteneklerinden biridir.

George ile birlikte ilgi odağı olduğu an için Amal, 16Arlington özel tasarım görünümüyle cazibeyi daha da artırdı. Payetli kar beyazı straplez elbisenin drape detayı, belini ön plana çıkarıyordu. Vücuda oturan ve yere kadar uzanan elbisede, kuş tüyü süslemeler bulunuyordu.


Glam görünümünü krem, sivri burunlu topuklu ayakkabılar tamamladı. Vintage Hollywood havasını tamamlamak için koyu bir ruj ekledi. Saçlarını zarif bukleler halinde bir tarafta toplarken, gümüş damla küpeler tercih etti.

Rüya gibi görünen Amal’in özel yapım ışıltılı elbisesi, kocası George Clooney'nin şık takım elbisesini mükemmel bir şekilde dengeledi.


Amal Clooney, her zaman ağırbaşlı görünmeyi başarır. Bu yüzden yine zahmetsiz şıklığı yakalamasına şaşırdığımızı söyleyemeyiz.