SCARLETT JOHANSSON’UN MIU MIU KOMBİNİN YAPIMI BİR AYDAN FAZLA SÜRDÜ!

Out: “Kimi giyiyorsunuz?” In: “Giydiğiniz tasarımın yapımı kaç saat sürdü?”

Kırmızı halıda yeni bir trend var! Bu bir stil veya saç tarzı değil… Bir tasarımcı da değil! Ünlüler arasındaki yeni trend: “Giydiğiniz tasarımın yapımı ne kadar sürdü?” Elle Fanning’in Cannes Film Festivali kırmızı halısında giydiği 50’li yıllar ilhamlı kıyafetinin yapımı 450 saat sürerken, Chiara Ferragni’nin Venedik Film Festivalinde giydiği Dior elbisesinin yapımı 700 saat sürmüştü.

Son dönemlere damgasını vuran tasarımların yapımı saatler hatta günler sürüyor ancak kırmızı halının yeni bir rekortmeni var: Scarlett Johansson ve Miu Miu!

Geçtiğimiz hafta ‘Jojo Rabbit’ filminin Los Angeles gösteriminde görüntülenen Johansson’un giydiği işlemeli pembe Miu Miu kombininin bir özelliği var… 60’lı yıllardan esinlenen Miu Miu bluzu ve pantolonu baştan aşağı çiçek ve kristal işlemeleri ile kaplıydı. Ünlü oyuncunun stilisti Molly Dickson, bu özel kıyafetin detaylarını Instagram paylaşımı ile anlattı. “Miu Miu ekibi ile bir ay önce çalışmaya başladık. En güzel kumaşları ve işlemeleri seçmek için uzun bir çalışma sürdürdük. Tasarım aşamasında gördüklerimin üzerine hayata geçen bu muhteşem kıyafet dolayısıyla çok mutluyum,” dedi. 

Scarlett Johansson, 'Jojo Rabbit' Filminin Los Angeles Gösteriminde (Getty Images)Haftanın en iyi giyinen isimleri arasında olmayı başaran Scarlett Johansson, tasarım ve yapım aşaması bir aydan fazla süren elbisesi ile yeni bir rekor kırmış oldu!
.