TAYLOR SWIFT’İN IŞILTILI VE TRANSPARAN STİLİ

Swift, MTV EMA için kırmızı halıda…

Buse Saray BUSE SARAY 14 Kasım 2022
TAYLOR SWIFT’İN IŞILTILI VE TRANSPARAN STİLİ

Taylor Swift, Almanya'nın Düsseldorf kentindeki MTV Avrupa Müzik Ödülleri için kırmızı halıya seksi bir görünümle geldi. David Koma kıyafeti, kalp yaka ve spagetti kayışları olan, vücuda oturan siyah bir elbise içeriyordu. Görünümün iddiasını zümrüt ve beyaz kristal taşlarla kaplı transparan eteği oluşturuyordu.Belinden ayak bileklerinin hemen üstüne kadar sarkan eteğin altından, siyah burnu açık topuklu ayakkabılar görünüyordu. Aksesuar olarak birkaç küçük yüzük ve minik elmas küpeler takmıştı. Siyah bir manikür tercih etmiş ve saçlarını topuz yapmıştı. Makyaj için parıldayan gümüş gölgeli kedi eyeliner ve mercan bir dudak tercih etmişti.Pop yıldızı, 2022 için yepyeni bir MTV EMA kategorisi olan “En İyi Uzun Müzik Klibi” dahil olmak üzere altı kategoride aday gösterildi. Swift, son albümü Midnights'ın yayınlanmasının ardından son derece meşgul. Gittikçe büyüyen Eras Turu için hazırlanıyor. Bu hafta ABD ayağına 17 tarih daha ekledi; Los Angeles, Las Vegas, Denver, Tampa ve Houston dahil olmak üzere ülkenin her yerine seyahat edecek.


Swift, turneye çıkalı yıllar oldu. Hayranlar Swift'i tekrar sahnede görmek için inanılmaz heyecanlı... Şarkıcı, Paramore, Gayle, Beabadoobee, Muna, Gracie Abrams, Phoebe Bridgers, Girl in Red, Owenn ve Haim'in performanslarının yer aldığı bir dizi inanılmaz açılış gösterisi planlıyor.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.