ÜNLÜLERİN ÇOK SEVDİĞİ SAÇ KURDELELERİ

Kırmızı halı stillerinin en son yıldızı: kurdeleler!

Her sezon kırmızı halıda yeni bir trend oluyor.

Defilelerdeki giyim trendlerini denerken, kırmızı halıda da ünlülerin saç ve makyaj stillerinden ilham alıyoruz.

Son dönemde 60’lı yılların makyaj trendleri yükselişteyken, dönemin saç stilleri de ünlüler arasında en çok tercih edilen modellere yön veriyor. Kabartılmış ve ucu kıvrık ‘bob’ saç kesimlerini saç kurdeleleri ile tamamlayan ünlüler, nostaljik ve retro stilleri ile göz kamaştırıyor. Son dönemde tokalar ve saç bantlarının Instagram stil sayfalarını istila etmesi ile birlikte, kurdelelerin popülerliği de gözümüzden kaçması. Hailey Baldwin, Ashley Graham, Gwyneth Paltrow ve daha bir çok ünlünün kırmızı halı stillerinde görülen kurdeleler, saçlarınıza retro ve feminen bir hava katıyor. 

Toka, 199 TL GAIOS DESIGN beymen.com Kadife Fiyonklu Taç, 69.95 TL ZARA zara.com 
Leopar Desenli Saç Kurdelesi, €55 SLIP net-a-porter.com
Kırmızı halıda popülerliğini koruyan ‘throwback’ tarzlar, günlük tarzınıza ilham kaynağı olabilir! Klasik at kuyruğu saç modelinize renkli bir kurdele ile fark katabilir veya kısa ‘bob’ kesim saçlarınıza kurdeleli bir taç ile retro bir hava katabilirsiniz. Adeta Grace Kelly ve Twiggy’nin stillerini harmanlayan saç kurdelelerini denemek için fotogaleride ünlülerin kırmızı halı stillerine göz atabilirsiniz. 

Sarı Naomi Kadife Kurdele, €109 JENNIFER BEHR brownsfashion.com Saten Saç Bandı, €190 PRADA mytheresa.com 2’li Saç Bandı, 59.99 TL H&M hm.com
.