ANYA TAYLOR-JOY’UN DRAMATİK "YILIN YÜZÜ" ZARAFETİ

2021 CFDA Moda Ödülleri'nin ilk “Yılın Yüzü Ödülü” sahibi olan Anya Taylor-Joy, vintage hissettiren bir görünüm tercih etti.

Anya Taylor-Joy, New York'taki CFDA Moda Ödülleri için retro bir kırmızı halı moda anı yarattı. The Queen's Gambit ve Dün Gece Soho'da aktrisi, dramatik mor bir Oscar de La Renta takımla katıldı.

Aktris kısa süre önce Dior için kadın modası ve makyajının küresel elçisi seçilmiş olabilir, ancak Oscar de la Renta tarafından yaratılan bir görünümü giymeyi tercih etti.


Taylor-Joy’un görünümünün gerçek vintage hisleri vardı. Kemerli blazer ve mini eteğe sahip iki parçalı takım cazibeyi artırırken, leopar desenli eldiveni ve uyumlu şapkası zarafetini daha etkileyici hale getirmişti. New York merkezli marka Gigi Burris Millinery, 25 yaşındaki yıldız için vintage bir silüetle tasarlanmış ve el işi dökümlü ipek tül ile süslenmiş özel bir şapka yarattı.


2021 Tiffany Blue Book Collection'dan Tiffany & Co. takıları ve özel olarak boyanmış Stuart Weitzman "Anny" topukluları ile dramatik görünümü tamamladı. Anya Taylor-Joy ve stilisti Paul Burgo, modadan iyi anladıklarını bir kez daha gösterdiler.

Anya, CFDA'nın ilk defa verilen Yılın Yüzü Ödülü’nün sahibi oldu. Konsey, 19 Ekim'de onuru Instagram'da duyurarak, 25 yaşındaki aktris için şunları yazdı: “Ekrandaki varlığı o kadar güçlü ki, moda ve güzellik dünyasına adım attı, sayısız ulusal ve uluslararası dergiyi süsledi.”2021 CFDA MODA ÖDÜLLERİ KAZANANLARI