Aaron Taylor Johnson

Haftanın erkeği

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Temmuz 2013
Aaron Taylor Johnson
<#text>Kısa bir ara verdiğimiz "Haftanın Erkeği" bölümüne, Anna Karenina'nın yıldızı Aaron Taylor Johnson'la dönüyoruz. John Lennon'ın genç halini canlandırdığı Nowhere Boy'la tanıdığımız genç aktör, başarılı performansı ve yakışıklılığıyla kalbimizi çalmıştı. 2009'da çekilen filmin setindeyse o, filmin yönetmeni Sam Taylor'ın kalbine girdi. Aralarında 23 yaş fark olmasına rağmen, evlenip birbirlerinin soyadını alan çiftin 2010 ve 2012'de doğan iki çocukları da bulunuyor.


<#text>


<#text> Nowhere Boy'dan sonra, Hollywood çıkışını Kick Ass'le gerçekleştiren 1990 doğumlu aktör, 2012'de Savages ve Anna Karenina'yla beyaz perdeye gösterişli bir geri dönüş yaptı. Bu yıl Kick Ass 2'de de izleyeceğimiz aktör, Prada erkek koleksiyonunun 2013 ilkbahar-yaz yüzü olarak ismini çok daha fazla duyuracağını kanıtladı. Anna Karenina'yı henüz izlemediyseniz, foto galeriye baktıktan sonra sinemanın yolunu tutacağınızdan eminiz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.