ADELE YENİ ALBÜM HAZIRLIKLARINA BAŞLADI!

Geçtiğimiz sene hayatını kameralardan uzak yaşayan Adele, birkaç kaynaktan alınan duyumlara göre yeni bir albüm ile bunu değiştirmeye hazırlanıyormuş.

Çok yakın zamanda çıkacağı söylenen yeni albüm, bahar ayında Simon Konecki ile uzun birlikteliklerini bitirme kararı aldıktan sonraki hayatını anlatacakmış.

Adele'e yakın olduğu iddaa edilen bir kaynak, "Yeni müziğini tanıtmak için hem mental hem fiziksel olarak hazırlanıyor. Bu senenin sonlarına doğru çıkacak gibi gözüküyor. Geçen senenin çok zor bir sene olduğundan bahsediyor ve onun için aynı geçmişte de olduğu gibi, müzik yapmak bir terapi. Hayranlarıyla bu zamanlarını paylaşmaya hazır olduğu çok belli" dedi.

Müzik endüstirisinden bir kaynak People'a, Adele'in yeni albümünün aynı öncekiler gibi çok kişisel olacağını söyledi, "Sanatçı olarak, kendinden çok tatmin. Yeni bir müzik ortaya koymak onun için hala büyük bir olay ve kendini canlı ve mutlu hissediyor."

6 yaşındaki oğlu Angelo ile oldukça yakın bir ilişkiye sahip olan Adele, zamanını Los Angeles ve İngiltere arasında bölüyor. Kaynak, "Adele Los Angeles'ı seviyor ve oğluyla harika bir hayat yaşıyor. Oğlunun ve kendinin hayatını özel tutmayı seviyor ve bunu Los Angeles'da yapabiliyor. Simon ile ortak ebeveynlik yapıyorlar ve Angelo ile beraber geçirirken iyi anlaşıyor gibi gözüküyorlar. Adele, genel olarak iyi durumda. Kendini, sadık ve kendisi gibi gizliliğe önem veren kız arkadaşlarıyla çevreliyor. Çok iyi bir kişiliğe sahip, çok sıcak ve cömert biri" dedi.


YAZI: Deniz Akkaya