ANA DE ARMAS VE KEANU REEVES AYNI FİLMDE!

John Wick’in spin-off'u Ballerina’nın başrollerinde güçlü bir ikili!

Buse Saray BUSE SARAY 11 Kasım 2022
ANA DE ARMAS VE KEANU REEVES AYNI FİLMDE! Getty Images

Ekranlarda yeni ve güçlü bir ikiliye hazır olun: Ana de Armas ve Keanu Reeves.İki oyuncu, hit aksiyon serisi John Wick'in yan ürünü olan “Ballerina” adlı yeni bir film için bir araya geliyor.

Ballerina, ailesini öldüren insanlardan intikam almak isteyen genç bir kadın suikastçinin (De Armas) hayatını, Wick'in John Wick filmlerinde kendisine yanlış yapanlardan intikam almasına benzer şekilde keşfedecek.

Elbette bu, daha önce 2015 gerilim filmi Knock Knock'ta birlikte rol almış olan aktörlerin ekrana ilk birlikte çıkışı olmayacak.

Lionsgate yapımı yeni filmde, tanıdık bir yüz daha olacak. 2014 John Wick filminde The Continental Hotel yöneticisi Winston olarak karşımıza çıkan Ian McShane de kadroya katıldı. Ballerina, şu anda yapım aşamasında ve Shay Hatten'in senaryosunun uyarlamasından, Len Wiseman yönetecek.

Ama biraz Reeves oyunculuğu görmeye ihtiyacınız varsa, dördüncü John Wick filminin (John Wick: Chapter 4), Mart 2023’te vizyona gireceğini duymaktan mutlu olacaksınız.

De Armas, yakın zamanda 2022 Netflix draması Blonde filminde Marilyn Monroe'yu canlandırdığı için övüldü. Filmde sunulan güç dinamikleri konusundaki karışık tepkilerine rağmen, Monroe karakterine bürünmesi ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Oyuncu ayrıca yakın zamanda psikolojik gerilim filmi Deep Water'da Ben Affleck'le birlikte, Ryan Gosling'le The Grey Man'de ve Daniel Craig'in karşısında CIA ajanı Paloma'yı oynadığı Bond'un No Time to Die filminde rol aldı.

Ballerina'da neler yaptığını görmek için sabırsızlanıyoruz...


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.