ANGELINA JOLIE, BBC’NİN KONUK SUNUCUSU OLACAK

Ünlü oyuncu, sosyal sorunlara aydınlık getirmek için İngiltere'nin en önemli radyo programlarından birine katılıyor...

Angelina Jolie’nin senelerdir yaptığı iyilikleri inkar edemeyiz! Ünlü oyuncu, 2012 yılında Birleşmiş Milletler’in özel elçisi seçilmiş ve İngiltere’nin dış politikasına verdiği hizmet nedeniyle Kraliçe II. Elizabeth tarafından ‘Damehood’ ünvanını almıştı. Birçok mülteci kampını ziyaret eden Jolie, Hollywood’un en meşgul ve başarılı oyuncularından biri olsa da yaptığı yardımlara ara vermiyor!

Ünlü oyuncu, 28 Aralık’ta BBC Radio 4’ün ‘Today’ programının konuk sunucusu olacak. BBC’nin en popüler programlarından biri olan ‘Today,’ geçmişte birçok politik ve sosyal sorunu aydınlattı. Program süresince çeşitli davetliler ağırlayacak olan Jolie, savaş sırasında yaşanan cinsel şiddet vakalarını aydınlatmak için mültecileri ve savaş mağdurlarını ağırlayacak.  

Mülteci sorununu da dile getirmek isteyen ünlü oyuncu, ‘Today’ programının yedi milyon dinleyicisine önemsediği sosyal sorunları anlatacak. BBC’nin sözcüsü Jolie’nin, “BBC’nin küresel uzmanlığını ve ağını kullanarak, önemli sorunlara çözüm bulma fırsatının sunulmasından dolayı minnettar,” olduğunu belirtti. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.