ANNE HATHAWAY HAMİLELİĞİNDEKİ ZORLUKLAR HAKKINDA KONUŞTU

Geçtiğimiz hafta, eşi Adam Shulmandan ikinci çocuğuna hamile olduğunu Instagram'daki paylaşımıyla açıklayan Hathaway, hamile kalmanın onun için çok da kolay olmadığını açıkladı.

"Bir film için değil! " "Şaka bir yana, eğer çocuk sahibi olmakta zorlanıyorsanız şunu bilin ki bu iki hamileliğimde de benim için kolay bir süreç olmadı. Size ekstra sevgi yolluyorum"


Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz basın turu sırasında, hamilelikteki zorlukları hakkında detaylı bir şekilde konuşan ünlü oyuncu, "Her zaman kolay değil. Hep tek taraflı anlatılıyor hamilelik. Hazır olduğumuzda bunu paylaşmamız ve kutlamamız harika bir şey evet ama bu ana gelmeden önce çok da mutlu olmayan hatta acı dolu anlar var ve bunlar hakkında asla konuşmuyoruz. Asıl acıtan şey biz kadınlar bunun sadece bizim başımıza geldiğini zannediyoruz. Paylaşımımı yaptığımda bir yerlerde birilerinin kendini kötü hissedeceğini biliyordum ve bu onların suçu da değil, bir şeyi çok istediğinde senin dışında herkesin bunu elde etmesi üzücü tabi ki. Ben de onları benim hikayeme dahil etmek istedim çünkü benim de bunu elde etmem çok kolay olmadı" dedi.

Hathaway ve Shulman'ın şuan Jonathan Rosebanks adında 24 Mart 2016'da dünyaya getirdikleri bir oğulları var.