ANNE HATHAWAY KIRMIZI HALIYI EVİNE TAŞIDI

Hathaway, yeni filminin gösterimi için havuz kenarında büyüleyici pozlar verdi...

Sosyal mesafe kuralları Anne Hathaway’e şık olmak için bir engel değil! Kırmızı halının ışıltısını ve gösterişini evine taşıyan Hathaway, geçtiğimiz gün Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraf serisi ile ardı ardına görkemli gece elbiseleri giydi. Vizyona girmek üzere olan ‘Locked Down’ adlı filminin gösterimini evden yapan Hathaway, filmde Chiwetel Ejiofor ile birlikte COVID-19 pandemisi süresinde karantina hayatına alışmaya çalışan bir çifti canlandırıyor. 


Anne Hathaway, Versace, Vivienne Westwood ve Azzaro’dan metalik ve parlak elbiseler ile kımızı halıyı evine taşıdı. 
Paylaştığı bir fotoğrafta kendi etrafında döndüğü görülen Hathaway, Azzaro’dan piliseli metalik bir elbise tercih etti. Bir başka fotoğrafta ise düşük omuzlu ve derin dekolteli rose gold bir Versace elbisesi giyen Hathaway, son fotoğrafta ise Vivienne Westwood’un ikonik korse detayının olduğu metalik mavi bir elbise ile havuz kenarında poz verdi. 


Vizyona girmek üzere olan ‘Locked Down’ adlı filminin gösterimini evden yapan Hathaway, filmde Chiwetel Ejiofor ile birlikte COVID-19 pandemisi süresinde karantina hayatına alışmaya çalışan bir çifti canlandırıyor. Geçtiğimiz hafta yeni filmi hakkında bir paylaşım yapan Hathaway, “Böylesine beklenmedik bir zamanda yeni bir filmi göstermeye çalışmak çok garip. Lütfen geçen haftanın olaylarından sizin gibi etkilendiğimi bilin. Ben de sizin gibi, ben de bu salgının bataklığında bir tür sağlam duygusal temel bulmaya çalışırken olanları sindirmeye çalışıyorum... İlginç bir şekilde Chiwetel ile birlikte ‘Locked Down’ filmimizi çekerken üzerinde durduğumuz temalardan biri şu anki çılgınlıkta bile hayatlarında neşe için savaşmak için gereken gücü bulan iki kayıp ve dağınık insan oldu. Sanırım şu anda hepimiz bunu biraz hissediyoruz... Umarım bunu yayınlamam, 'şov devam etmeli' asırlık geleneğinin ışığında görülür. Ayrıca bu filmin, bu kadar çok acı ve kayıp dolu bir zamanda sizi güldürerek ve daha az yalnız hissettirerek biraz rahatlama sağlamasını umuyorum,” dedi.