ARIANA GRANDE İLK GRAMMY ÖDÜLÜNÜ ALDI

Ünlü şarkıcı, ‘En İyi Pop Albümü,” ödülünü kazandı!

Ariana Grande, dün gerçekleşen 61. Grammy Ödül Törenine katılmadı. Ancak ilk Grammy Ödülünü kazanan Grande, “En İyi Pop Vokal Albümü,” ödülüne sahip oldu. Dördüncü albümü, ‘Sweetener’ ile ödülü kazanan Grande, tebrikleri Twitter üzerinden kabul etti. 


Prodüksiyon şirketi ‘Republic Records,’ menejeri Scooter Braun, yapımcısı Pharrel, arkadaşı ve söz yazarı Victoria Monet gibi çalıştığı herkese teşekkürlerini paylaşan ünlü şarkıcı, törene neden katılamadığını da sosyal medya üzerinden paylaştı.

“Bu gece orada olamadığımı biliyorum (güvenin bana, denedim ve keşke katılabilseydim) ve bu tarz şeylere çok ağırlık vermeyeceğimi söylediğimi de biliyorum ama… bu gerçekten çok çılgın ve güzel,” diyen Grande ödülü kazandığı için çok mutlu olduğunu belirtti. 

‘Thank U, Next’ albümünün çıkmasından sonra Grammy Ödülleri yapımcısı Ken Ehrlich ile sosyal medya polemiğine giren Grande’nin bu sebeple katılmadığı düşünüldü. Grande’nin performans yapıp yapmayacağı sorulunca, “Bir şey hazırlamak için çok geç kaldığımızı düşündük,” diyen Ehrlich, ünlü şarkıcıyı sinirlendirdi. Twitter üzerinden basın açıklamasının  ekran görüntüsünü paylaşan Grande, “Ağzımı açmadım ama artık hakkımda yalan söylüyorsun. Tek bir gecede bile bir performans hazırlayabileceğimi biliyorsun Ken. Yaratıcılığım ve ifadem sizin tarafınızdan bastırıldığı için katılmamama kararı aldım. Umarım, gösteri tam olarak olmasını istediğiniz gibi ve daha fazlası olur," diyerek tepki gösterdi. Bu seneki iki adaylığı ile beraber toplam altı Grammy adaylığı bulunan Ariana Grande, ilk ödülüne bu sene sahip olmuş oldu…