ARIANA GRANDE’NİN DÖVMESİ GELİRE DÖNÜŞÜYOR!

Ünlü şarkıcıya, dövmesini sildirmesi için $1.5 milyon teklif edildi!

Ariana Grande, geçtiğimiz hafta yeni şarkısı “7 Rings” için eline bir dövme yaptırmıştı. Japon alfabesi ile yaptırdığı dövmeyi yanlış yazdıran Grande, “7 Rings” yerine Japon barbekü yemeği “shichirin’i” vücuduna kazımıştı.Japonca konuşan arkadaşlarından yardım alan ünlü şarkıcı, dövmeyi düzeltti ancak yazım hatası hala düzelmedi! BuzzFeed’den Eimi Yamamitsu, düzelttirilen dövmenin hala hatalı olduğunu Twitter üzerinden paylaştı, “Ariana Grande’nin dövmesinde şimdi de ‘Japon Barbekü parmakları”’yazıyor.” Grande’nin sosyal medyada gündem olan dövmesinin üstüne, dövme sildirme merkezi LaserAway, ünlü şarkıcıya oldukça ilginç bir teklifte bulundu. Hataların telafisini gelire dönüştürebilecek ünlü şarkıcıya, reklam karşısında bedava dövme sildirme ve $1.5 milyon teklif edildi. 

LaserAway’in teklif metnine ulaşan TMZ, ünlü şarkıcının anlaşmayı kabul ederse bir sene boyunca her ay bir kere LaserAway deneyimi hakkında resim paylaşacağını belirtti. TMZ’nin haberini gören Grande’nin menejeri Scooter Braun, “Ariana için konuşamam çünkü biz bu teklifi almadık ama tekliflerini bana göndermek isterlerse, hemen bir dövme yaptırıp sildirebilirim… Tabii $1.5 milyon için,” diyerek bu haberi tiye aldı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.