BELLA HADID, ÖZGEÇMİŞİNE OYUNCULUĞU EKLİYOR

Süper model Bella Hadid, Hulu'nun “Ramy” dizisine konuk yıldız olarak katılıyor.

Süper modeller oyunculuk için geliyor. 2020'de Abbey Lee, Lovecraft Country'de bir kült liderin hayatını benimsedi; 2022'de Hoyeon Jung, hit Squid Game'deki performansıyla Screen Actors Guild ödülü kazandı. Son zamanlarda, Cara Delevingne, Hulu'nun Only Murders in the Building’i için bir işe alındı. Şimdi, modelden aktrise geçiş devam ediyor: Haaberlere göre, Bella Hadid, Hulu komedisi Ramy'nin üçüncü sezonunda tekrar eden bir konuk rolünde oynayacak.

“Ramy”, Hadid'in ilk kredilendirilen senaryo rolünü temsil ediyor. Haber, aynı zamanda Altın Küre kazanan Emmy adayı Hulu komedisi “Ramy”nin üçüncü sezonunun prodüksiyonu başlarken geldi.

“Ramy”de ayrıca Laith Nakli, Hiam Abbass, Amr Waked, May Calamawy, Dave Merheje, Mohammed Amer ve Steve Way rol alıyor. “Ramy” geri dönerken, birinci nesil Mısırlı Amerikalı Ramy Hassan (Youssef) ve ailesinin hikâyesini devam ettiriyor.

 “Ramy”, “hayatın ahlaki bir sınav olduğuna inanan dini bir topluluk ile öbür dünyadan bile şüphe duyan bir bin yıllık nesil arasında sıkışmanın nasıl bir şey olduğunu araştırırken ekrana yeni bir bakış açısı getirmeye devam ediyor. Üçüncü sezonda ailesi, dünyevi kaygılara - ve bazı durumlarda yalanlara - adanmış bir hayat yaşadığıyla yüzleşmek zorunda kalırken, Ramy ruhani yolculuğunu neredeyse tamamen terk edip kendini ona ve amcasının elmas işine adıyor.

“Ramy” Youssef tarafından yazılıyor, yönetiliyor, yürütücü yapımcılık yapıyor ve yaratılıyor. Diğer yönetici yapımcılar arasında Adel Kamal, Christopher Storer, Tyson Bidner, Amir Sulaiman, Jerrod Carmichael, ortak yaratıcılar Ari Katcher ve Ryan Welch ile Kate Thulin yer alıyor.

Yaratıcı ve aktör Ramy Youssef'in hayatına dayanan dizinin üçüncü sezonu henüz bir çıkış tarihi açıklamadı. Ancak 25 yaşındaki Hadid'in gösteriye olan ilgisi süper hayranlar için sürpriz olmayacak: Hadid, “Dünyada daha büyük şeyler yapmak için bir platform... Oyunculuk dersleri almaya başlamam ve şeyleri daha iyi ezberlemenin bir yolunu bulmam gerekiyor” demişti.

Hadid ve kız kardeşi Gigi, yıllardır Hollywood'un seçkinleri arasına karışıyor ve hem moda ödülleri hem de yüksek profilli ilişkileri için A-listers oldular. Ancak eğlence dünyasına tam anlamıyla adım atmak, Hadid'in kariyerinde kayda değer bir yükselişe işaret ediyor ve bunu yapmak için akıllıca bir yer seçmiş: Ramy, Youssef tarafından şefkatle yönetilen, birinci nesil hikâyeler anlatmak için net bir vizyona sahip komik bir dizi. Hadid’in Hollanda doğumlu bir anne ve Filistinli bir baba tarafından büyütüldüğünü düşünürsek; açıkça saygı duyuyor.

Bella'nın şu anda Dior Cosmetics ve Michael Kors ile sözleşmeleri bulunuyor. Kampanyaları arasında Fendi, Versace, Givenchy, Moschino, Calvin Klein ve Missoni yer aldı. Aynı zamanda, alkolsüz bir alternatif ve genel sağlık içeceği olan Kin Euphorics'in kurucu ortağı ve ortağıdır (CEO Jen Batchelor ile). 50 milyondan fazla Instagram takipçisi var.