BELLA HADID’İN YENİ BİR İLİŞKİSİ VAR!

Marc Kalman hakkında bildiklerimiz…

Bella Hadid ve sanat yönetmeni Marc Kalman resmen bir ilişkiye başladılar ve Khai’nin doğumundan beri birinin Hadid grubuna katılmasından dolayı bu kadar heyecanlanmamıştık! Son yıllarda The Weeknd ile sürekli ayrılıp barışan Bella Hadid’in Drake ile bile birlikte olduğu yazılmıştı. Ancak Hadid bir sürpriz yaparak yeni bir ilişkiye başladığını Instagram üzerinden duyurdu. 

8 Temmuz’da Güney Fransa’dan bir fotoğraf serisi paylaşan Hadid’in son fotoğrafta Kalman ile sarıldığı görüldü. Fotoğrafı, “Hayatımın en güzel zamanı. Sağlıklıyım, çalışıyorum ve seviliyorum.” diyerek paylaşan Hadid, 21. Yüzyıl ilişki güncellemesine uygun bir şekilde sevgilisi ile ‘Instagram official’ oldu. 


Ablası Gigi Hadid, Paris Hilton ve Adut Akech’in yorum yaptığı fotoğraf Hadid’in arkadaşları tarafından çok beğenildi. “Bunu görmeyi çok isteriz,” diyen Hailey Bieber’a ek olarak birçok kişi Hadid’in yeni ilişkisini kutladı. Peki Kalman kim ve ne zamandır Hadid ile birlikteler? İtiraf edelim ki ünlülerin ilişkilerini incelemek en keyif aldığımız aktivitelerden biri… İşte tam da bu yüzden Google’da aramalara boğulmadan Marc Kalman hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda görebilirsiniz…

MARC KALMAN NE İŞ YAPIYOR?

Uzun bir süredir ünlüler ile iş yapan Marc Kalman, son yıllarda Travis Scott’un markasının yanı sıra birçok moda markası ile iş birliği yaptı. Sanat Direktörü olarak çalışan Kalman, Made Fashion Week’in logosunu yarattı ve New York Times ve T Magazine gibi dergilerde moda asistanlığı yaptı. Yazar Periel Aschenbrand’in “Genç bir Fabien Baron, Charles Saatchi ve Steve Jobs karışımı” olarak tanımladığı Kalman, kreatif dünyada oldukça dikkat çekici bir isim. 

MARC KALMAN’IN SOSYAL MEDYASI VAR MI?

Evet. Kalman’ın sosyal medyası var. Ancak ne yazık ki Kalman’ın hesabı açık değil bu nedenle Hadid ile paylaşımlarını görebileceğimizi düşünmüyoruz. 

MARC KALMAN VE BELLA HADID NE ZAMANDIR BİRLİKTE?

Bu sorunun cevabı biraz tahminlere göre şekilleniyor. Karantina süresi boyunca gözlerden uzak kalan Bella Hadid, geçtiğimiz Haziran ayında Kalman ile yemeklerde görüntülenmişti. 5 Haziran’da çiftin yemek yerken görüntülerini paylaşan Daily Mail’a ek olarak da Instagram magazin hesapları Hadid’in yeni bir ilişkiye başladığını belirtmişlerdi. 9 Haziran’da tekrar paparazzi tarafından görüntülenen Hadid ve Kalman’ın Paris’teki LouLou adlı restoranın terasında fotoğrafları çekilmişti. Tüm bunlara bakarsak Hadid ve Kalman’ın ilişkisinin oldukça yeni olduğunu düşünüyoruz. 

Etİketler