BEN AFFLECK, JENNIFER LOPEZ HAKKINDA KONUŞTU

“Jennifer’ın dünyaya olan etkisine hayranım."

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, dünyaya ilişkilerini göstermekten çekinmiyorlar! Ancak Ben Affleck, ilk kez eski nişanlısı Jennifer Lopez ile yeniden bir araya gelmesi hakkında konuştu. Kısa bir süre önce Adweek’e bir röportaj veren Affleck, Lopez’in gücünden ve büyüsünden bahsetti. 

Lopez, menajeri Benny Medina ve Affleck ile bir araya gelen Adweek, Lopez’in süperstar hayatından, başarılarından ve bir kadın olarak başarıları hakkında bir sohbet gerçekleştirdi. Lopez’in dünyaya olan etkisini hayranlıkla izlediğini söyleyen Affleck, hayranlarının Lopez’e minnet ve hayranlıkla yaklaştıklarını ekledi. “Size, bizzat Lopez’in yarattığı farkı anlatabilirim” diyen Affleck, “Çünkü bunu defalarca kez gördüm. Farklı ırklardan kadınlar Jennifer’a gelip onun en iyi güçlü kadın temsilcisi olduğunu ve iş dünyasında hakkının arkasında durmasına hayran olduklarını söylediler” diye ekledi. 

Lopez’in birçok insana ilham kaynağı olduğunu ve daha önce temsil edilmeyen kadınların Lopez sayesinde empati kurabilecekleri bir yıldız olduğunu söyleyen Affleck, bu güce kendisinin asla sahip olamayacağını ama Lopez’in büyüsünü ve başarılarını izlemekten mutluluk duyduğunu ekledi. “Jennifer’ın dünyaya olan etkisine hayranım. En önemlisi, bir sanatçı olarak, insanlarda farklı duygular yaratabilen filmler yapabiliyorum. Jennifer ise bu ülkede birçok insana masada yerleri olduğunu gösterdi. Bu, tarihte çok az insanın yapabildiği bir şey, bunu asla bilemeyeceğim, bu nedenle sadece bakıp saygıyla hayranlık duyuyorum” diyen Affleck, sevgilisine olan hayranlığını anlattı. 

2021 Venedik Film Festivali kırmızı halısına birlikte katılan Jennifer Lopez ve Affleck, çift olarak ilk festivallerinde görüntülenmişlerdi. Affleck’in ‘The Last Duel’ filmini izleyen Lopez, yeni filmi çok beğendiğini söylemiş ve övgüler yağdırmıştı.