BEYONCE 40 YAŞINDA!

Beyonce’nin dünyadaki 40. senesi ile ilgili bir notu var…

Son zamanlarda Instagram stil paylaşımlarını artıran Beyonce, yine sayfasından Dolce & Gabbana’dan payetli mini elbisesi ile bir fotoğraf paylaştı. Doğum günü ayını bir teknede geçiren Beyonce, devam eden kutlamalarında Dolce & Gabbana elbisesini Judith Leiber’den pembe limon dilimi şeklinde bir çanta, Andrea Wazen ayakkabıları ve Lorrain Schwartz mücevherleri ile tamamladı. 


Sosyal medya paylaşımlarının ardından, internet sitesinden elle yazılmış bir not paylaşan Beyonce, 40 yaşına basmanın nasıl hissettirdiğini olabildiğince dürüst bir şekilde anlattı. Şimdilerde hayatının en iyi noktasında olduğunu belirten Beyonce’nin mesajının tamamını aşağıda görebilirsiniz:

“Başak burcu sezonu sonuna gelmişken, umarım sevgili Başak burçdaşlarım harika bir doğum günü geçirmiştir. 

Bana tüm bu güzel mesajları göndermek için zaman ayıran her ilham verici insan için çok müteşekkirim. Sevinç gözyaşları döktüm ve tüylerim diken diken oldu. Videolarınız, paylaşımlarınız, geri sayımlarınız, playlist’leriniz ve iyi dileklerinize sonsuza kadar minnet duyacağım. Katılan herkese, özellikle de hayranlarıma, böyle güzel doğum günü kutlamalarını organize etmek için harcadıkları zaman ve ayrıntı düzeyi için minnettarım. Hepinize hayranım ve saygı duyuyorum ve size kalbimin derinliklerinden teşekkür ediyorum.

Bu, hayatta olmanın ve anı yaşamanın ne demek olduğunu gerçekten anladığım ilk yıl. Hayatın gerçekten ne kadar kırılgan olduğunu, bazen hayatın ne kadar zor olabileceğini ve bu nedenle iyi zamanlarda durup gülleri koklamanın ne kadar önemli olduğunu ilk kez anlıyorum. Bunu 21 veya 30'da bildiğimi sanıyordum… Ama bilmiyordum. Olgunlaştıkça daha çok anlıyorum ve sevincim daha da artıyor. Fedakarlıklarımın diğer tarafına ulaştığımı bilerek bir özgürlük ve kurtuluş hissi yaşıyorum. Sonunda kendime, hayatım boyunca dikmek için çok çalıştığım tohumların tadını çıkarma izni veriyorum.

Kadınlar olarak, 40 yaşımıza geldiğimizde yaşlı veya mutsuz hissetmemiz gerektiğini hissettirmeye çalışan her kimse, OLAYI TAMAMEN YANLIŞ ANLAMIŞ.

Bu zamanlar kesinlikle hayatımda hissettiğim en iyi zamanlar. BÜYÜDÜĞÜM için çok minnettarım, BÜYÜDÜM!

Çoğunuz benimle, ben 15 yaşındayken tanıştınız ve birlikte büyüdük. Hayatıma çok fazla neşe katıyorsunuz. Umarım sanatım sizin hayatınıza biraz neşe getirmeye devam edebilir.

Sizi Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derinden seviyorum.”

Beyonce'nin elle yazılmış notu (beyonce.com)

Etİketler