BEYONCE DOĞUM GÜNÜNÜ HIRVATİSTAN’DA KUTLADI

Beyonce ve ailesi Hırvatistan kıyılarında bir yelken gezisinde!

Doğum günleri herkes için çok önemli. Özellikle dünyanın ‘Queen Bee’ olarak adlandırdığı bir ikonsanız o zaman ihtişamlı bir kutlama şart oluyor! 4 Eylül’de 39. Yaşını kutlayan Beyonce, E! News’un haberine göre doğum günü için ailesi ile Hırvatistan’a gitti. Eşi Jay-Z, 8 yaşındaki kızları Blue Ivy ve 3 yaşındaki ikizleri Rumi ve Sir Carter ile birlikte seyahat eden Beyonce, kutlamalarını Hırvatistan’da sürdürdü. 

Haberlere göre Hırvatistan kıyısındaki Adriyatik Denizinde bir yelken gezisi yapan Beyonce, ailesi ile Lana adlı yatlarında kaldılar. Dubrovnik Rivierasına demirleyen Carter ailesi daha sonra kalp şeklindeki Galesnjak adasında bir doğum günü yemeği yediler. 

Beyonce'nin Doğum Günü Paylaşımı (beyonce.com)

Özel hayatını sosyal medyada çok sık paylaşmayan Beyonce, bu yıl da doğum gününden fotoğraf paylaşmadı. Ailesi ile sessiz ve keyifli bir tatil yapan Beyonce, internet sitesi üzerinden hayranlarına ve arkadaşlarına doğum günü dilekleri için teşekkür etti. “Herkese doğum günü sevgisi ve güzel doğum günü mesajları için teşekkür ederim” yazan Beyonce, bebeklik fotoğrafını paylaştı. Nostaljik fotoğrafın üzerine ‘Başak Mevsimi’ yazan Beyonce, burcunu hatırlatmayı unutmadı. 

Etİketler