BEYONCE DOĞUM GÜNÜNÜ MADE IN AMERICA FESTİVALİNDE KUTLADI!

Beyoncé 38. doğum gününü kutlamaya başladı bile!

Asıl doğum günü 4 Eylül olan sanatçı, geçtiğimiz hafta sonu her sene Jay-Z'nin düzenlediği, Made in America adlı festivalde 38. doğum gününü kutladı. Yeni şarkıcı Lizzo'nun performansı sırasında Queen B, sahnenin yanında şarkıcıyı izlerken görüntülendi. Bu görüntüleri Lizzo, Instagram sayfasında paylaştı. Jay-Z festival sırasında eşine doğum günü pastasıyla sürpriz yaparken seyirciler Queen B'ye 'mutlu yıllar' şarkısını söyledi. Beyoncé başta pastanın arkasına saklanarak utangaç hallere bürünse de, ilerleyen dakikalarda dans ederek bu anın tadını çıkardı.


Özel hayatını mümkün olduğunca gizli yaşayan Beyonce, Haziran ayında, 6 sene sonra ilk defa, annesi Tina Lawson'ın şerefine onun her sene düzenlediği Wearable Art Gala için bir röportaj verdi. Röportajda, annesini övdü ve gelecek vaad eden siyahi sanatçılardan bahsetti.

Beyoncé, "Annem ve Richard (annesinin eşi) modanın, tarihimizin bir temsili olduğuna inanıyor. Şuanda inanılmaz bir kayma var, inanılmaz derecede yetenekli siyahi sanatçılar hakettiklerini alıyorlar. Sevdiğim çok fazla Afro-Amerikan sanaçtı var ve onların hakettiğini aldıklarını görmek beni çok heyecanlandırıyor" dedi.

 Beyoncé röportaj vermekle meşgul olmasa da bu, sanatçının boş oturduğu anlamına gelmiyor tabi ki. Bütün yaz Aslan Kral'ı tanıtmakla meşgul olan sanatçı, filmin Londra prömiyeri sırasında Prens Harry ve Meghan Markle ile tanışma fırsatı bile bulmuştu.


YAZI: DENİZ AKKAYA