BEYONCE İLE EGZERSİZ ZAMANI

Beyonce, yeni işbirliği ile bir egzersiz serisi hazırladı…

Spor yaparken Beyonce’nin ‘Run the World’ ve ‘Single Ladies’ şarkıları adeta marşımız haline gelmişti. Şimdi ise Beyonce’nin kendisinden bir egzersiz motivasyonu geliyor. Enerji yükselten dinamik şarkılarını Peloton kullanıcıları ile buluşturan Beyonce yeni ‘Homecoming’ teması ile evde egzersize Beyonce dokunuşu getiriyor. 

Peloton x Beyonce (Peloton)

Tarihte siyahi kolejler ve üniversiteler için önemli bir zaman olan ‘Homecoming’ sezonu, Beyonce’nin 2019 konser filmine de ilham kaynağı olmuştu. Bu yıl ‘Homecoming’ sezonu COVID-19 sebebiyle sanal olarak kutlanırken, Beyonce, Peloton ile birlikte tarihte önemli olan ‘Homecoming’ sezonuna renk katmayı hedefliyor. 

Peloton x Beyonce (Peloton)

10 HBCU öğrencisine yani tarihi olarak siyahi kolejlerde ve üniversitelerdeki öğrencilere iki senelik Peloton üyeliği hediye eden Beyonce, spor ekipmanı gerektirmeden deneyebileceğiniz egzersizler ile karşımızda. “Peloton ve ben müziğin egzersiz yolculuklarında yüceltici, motive edici ve ilham verici olabileceğine inanıyoruz,” diye bir açıklama yapan Beyonce, “Birkaç senedir Peloton üyesiyim ve gençten yaşlıya, insanlara en iyi versiyonları olma konusunda inovatif bir şekilde yardım eden bir şirket ile partner olduğum için çok heyecanlıyım. Bu bağış ile HBCU’lardaki öğrencileri kutlayacağım, onları motive edeceğim ve kendi wellness rutinlerini oluşturmalarına yardım edeceğim için gurur duyuyorum,” diye ekledi. 

Peloton uygulamasının en çok dinlenen sanatçılarından biri olan Beyonce’nin egzersizleri bu ay içerisinde yayınlanmaya başlayacak. Şimdiden 30 dakikalık bir bisiklet egzersizi görebilirsiniz! Bu egzersizleri yapmak için bir Peloton bisikletine ihtiyacınız yok. Evde bisiklet egzersizlerinin yanı sıra Beyonce ile partnerliğe özel olarak ‘Homecoming’ temalı koşu, güç hatta yoga dersleri bile olacak. Bir süredir egzersize ara verdiyseniz, gücünüzü Beyonce ile birlikte yeniden keşfedebilirsiniz.