BEYONCE'NİN YENİ ALBÜMÜ HAKKINDA İLK BİLİNENLER

Kraliçe geri döndü!

2022'nin en iyi yeni albümünü duyurmak için çok mu erken? Belki öyle, ama Beyoncé resmi olarak yayınlara geri dönüşünün sinyalini verdi. Daha önceki sürprizlerinin aksine Queen B, beklenen albümü Renaissance'ın çıkış tarihini paylaştı. Ve hayranlarının daha da heyecanlanmalarını sağladı.

Renaissance ne zaman çıkıyor?
Albüm Tidal, Apple Music, Amazon Music ve Spotify'da 29 Temmuz'da yayınlanacak, ancak kesin yayın zamanı henüz belli değil. Hayranlar, ayrıca dekoratif bir kutu, tişört ve Renaissance CD'si içeren setlerden satın alabiliyorlar. (Evet, hala varlar.)Renaissance ne tür müziklere yer verecek?
Kaynaklar, yeni sürümün 16 parçadan oluşacağını ve çok parçalı bir albüm olacağını bildiriyor. Diğer raporlara göre albümde, Beyoncé'nin sevilen tarzları hip-hop, R&B ve disko karışımları yer alacak. Projeye aşina olan bir kaynak, paylaşacak daha fazla içgörüye sahip olduğunu bildirdi. Görünüşe göre, Renaissance "hem dans hem de ülkeye dayalı parçalar" içerecek. Beyoncé'nin daha önceki hiti "Halo"yu yazan Ryan Tedder ve Raphael Saadiq'in şarkı yazarlığı kredilerini içerecek.
Etİketler