BIEBER ÇİFTİNİN KIRMIZI HALIDAKİ ROMANTİK ANLARI

Şans öpücüğü!

Hailey ve Justin Bieber bu akşam 2022’deki ilk büyük ödül törenleri olan Las Vegas’taki Grammy Ödülleri kırmızı halısında büyük bir romantik an yaşadı. Bieber çifti, kırmızı halı fotoğrafları çekilirken öpüştü ve gözlerimizden kalpler çıkmasına sebep oldu. 

Justin Bieber daha önce birçok defa Grammy'e katıldı ve iki kez ödül aldı ama bu gece Bieber çiftinin birlikte katıldıkları ilk Grammy oldu. 

 Getty Images 

 Getty Images

Getty Images

Çift, Kırmızı halı görünümlerinden birbirinden zıt stiller tercih etti. Hailey Bieber Anthony Vaccarello imzalı klasik, askısız beyaz Saint Laurent elbisesini Tiffany&Co takılar ile tamamlarken Justin Bieber pembe bere ve oversize Balenciaga takım elbisesiyle modern ve rahat görünüyordu. 

 

Bu geceki Grammy Ödül Töreni’nde performans sergileyecek olan Justin Bieber’ın sekiz adaylığı bulunuyor: Yılın Kaydı (“Peaches”), Yılın Albümü (Justice), Yılın Şarkısı,( “Peaches”) En iyi Pop Solo Performansı (“Anyone”), En iyi Pop Vokal Albümü (Justice), En iyi R&B Perfomansı (“Peaches”), En iyi Müzik Videosu (“Peaches”), En iyi Pop İkili/Grup Perfomansı (“Lonely” Benny Blanco ile)