BLAKE LIVELY’NİN TAKIM ELBİSELERİ

Ünlü oyuncu son dönemlerde neden sadece takım elbise giydiğini açıkladı!

Blake Lively, geçtiğimiz ay Versace, Roland Mouret ve Zimmermann takım elbiseleri ile görüntülenince, Gossip Girl’ü yeniden yaşadık! 31 yaşındaki ünlü oyuncu giydiği renkli takımlar ile Serena van der Woodsen stilini tekrar yansıttı.

 

Ralph Lauren 50. Yıl Defilesinde Blake Lively ve Paul Feig (Getty Images)Lively, üst üste neden bu kadar takım giydiğini, Ralph Lauren’in 50. Yıl Kutlamalarında E! News’a açıkladı. Giydiğim takım, A Simple Favor filminin yönetmeni Paul Feig’den ilham alıyor” diyen ünlü oyuncu etkinlik için siyah bir takım elbise, şapka ve baston kombinledi. “14 Eylül’de çıkacak olan filminin reklamını kendi kendime yapıyorum. ‘A Simple Favour’ karakterimin tüm kıyafetlerini yönetmenimizden ilham aldım. Bu nedenle bu gece aynı kıyafeti giydiğimizi fark etmedim bile!” diyen ünlü oyuncu bu sene takım elbiselerden vazgeçemiyor!

Cinemacon Lionsgate Sunumunda Blake Lively (Getty Images)Geçtiğimiz aylarda Sonia Rykiel ceket ve etek kombinini giyen Lively, katıldığı Lionsgate etkinliği kıyafetini bir papyon ile tamamlamıştı. Ağustos ayında Manhattan’da fotoğraflanan ünlü oyuncu, neon Versace takımı ile göz kamaştırmıştı. 2018 MTV Video Müzik Ödülleri için de Ralph & Russo’dan kristal işlemeli bir takım giyen ünlü oyuncu, kırmızı halı stilini ofis şıklığına dönüştürmüştü!

2018 MTV Video Müzik Ödüllerinde Blake Lively (Getty Images)Darcy Bell’in romanından esinlenen ‘A Simple Favour’ filmi, ünlü bir iş kadını olan Emily Nelson’ın (Lively) aniden kaybolmasını konu alıyor. Ona ne olduğunu araştıran vlogger Stephanie Smothers’ı ise Anna Kendrick canlandırıyor. Film için Lively’nin Gossip Girl tarzını kullanan kostüm tasarımcısı Renee Ehrlich Kalfus, Lively’nin gardırobunu takım elbiseler ile doldurdu! Lively’i takım elbiseler ile son görüşümüz olacağını hiç düşünmüyoruz….